Şu an okuduğun kitap hangisi?

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
şu an okuduğunuz kitap hangisi? okuduğunuz kitap neyi öğretti size, neleri öğrendiniz, önemli notlar aldınız mı, sizlere kattığı şeyler nelerdir? kısa kısa notlar halinde de yazılabilir aslında buraya.
Eline saglik bu konudaki faydali sorular icinde tesekkür ederim sukutu ezber kardesim.

Ali olarak eskiden beri ve bir örnek olarak zaman acisindan gencligimden beri okur ve gecerim biiznillah ta 93 den beri okurum cok sukur yüce rabbime ve iste aklimizda ne kalirsa bunlarla ister istemez yetinmekteyimdir.

Bizim okudugumuz kitablar cok kere genel olarak diyorum dini ve ilmi vede usul agirlikli ve güncelde bir mesele üzerinde yazilmis eserlerde olabiliyor.

Okuduklarimizdan aldiklarimiz birer kirintidan ibaret olur ve hani bir sofradan sonra ondan geriye ne kalir iste o kirintilar ve bizimde okudugumuz kitablardan aldiklarimizda kirintilardir.

[Birde not düseyim ve insan tek okumak ile bilgi sahibi olmuyor ve bunun yaninda birde arastirma yapmasida gerekebiliyor ve insan her okudugu kitabtan veya okudugu bir meselede olsa kafasina takiliyorsa ve ister istemez buna dair de arastirma yapmasi gerekir.]

Son düzenleme:

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
Bismillahirrahmanirrahim... 🌹🌹😍😍

Sabuni"nin 7 ciltlik,, başlayalım💜💜🌹

Bir tefsire başlıyorum akşam az okudum güzel değişik bir şekilde yaklaşmış,,
Rabbimiz okuyup hayatımıza almayı nasip etsin inşallah,,
Yoksa gerisi boş,,, 🙃🙃
IMG_20201206_143726.jpg

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,336
Uzun zamandır kitap okumuyorum yani bastan sona okumuyorum..
istanbulda yarıda bıraktigim kitapların pismanligi ile doluyum ..
Kuzenin kütüphanesinden ödünç aldıklarım..
Dillerin Tarihini elbette bastan sona okumiicam :) ilgimi ceken bölümlere göz atıcam..
Baslayalım bakalım..
(Kitap okumaya teşvik edin) :hıh::tkt:
Cok saldık..
350DA43E-A2BB-470C-9005-708BC9C75737.jpeg

Son mesajlar