Hüzünbaz

Hüzünbaz

Sp Kullanıcı
31 Eki 2017
779
3,748
Yorgunum

Günlerden ben
Aylardan Ağustos
Yıllardan sen
Mekan soracak olursan
Mavinin tuzunun solunduğu deniz kenarı
İçim sıcak
Dışım soğuk
Rüzgar hafif
Yıldız nadir
Kelimelerim narin
Duygu derin
Beni severken
Seni anlatırken
Nefes nefes sona yaklaşırken
Sol yanımdaki darbeden
Nefesim kesilirken
Yaşama koşan ölüm yanıma
İhanet edeceğim bu gece...
Ve dirseğimi dayadığım sıcaklığını kaybetmiş kum taneleri
Canımı acıtıyor ama
Umrumda değil
Ben acılarımı deniz dalgalarına kattım bu gece
Gönül kıyılarım derin
Vurmuyor yüzüme hasretinin acısı
Yokluğunun kırıklarını
Umut alçısına alalı çok oldu!
Ruhum sevdanın kayıp memleketi
Yol yok,iz desen çöl fırtınasında
Eğer dolamıyorsam içine bir solukta
Arama beni ne caddede ne de çıkmaz sokakta...

Oy yudumlayamadığım pınar suyundaki dudak kuruluğum
Oy içime çektiğim nefesteki ciğerimi hoş edemeyen havası yarım soluğum
Oy gönül adımlarımın bir türlü ulaşamadığı karlı doruğum
Yorgunum...

Evet
Çok yorgunum
Sevmeye yorgun
Sevilmeye yorgunum
Ölüm korkarken etrafım
Hayata yorgunum
Beni bu yorgunluğa sürükleyen
Sana kırgınım...

Suskun_adam

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
SiyahSancakTaR,acemice yapılmış bir paylaşıma değerli yorumunuzla renk kattınız.Yorum yazan ellerinize sağlık...

ay düşüm,değerli yorumunuzu esirgemediğiniz için teşekkür ederim.Beğenisini esirgemeyen varlığınıza sağlık...
Biz hiç yazamıyoruz Suskun_adam. Bana göre tam bir profesyonel işi.

Yüreğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Hüzünbaz

Sp Kullanıcı
31 Eki 2017
779
3,748
Yaren,beğeni ve değerli yorumunuz için teşekkür ederim...
NoktA,hani biz hiç yazamıyoruz diyorsunuzya bunu söyleyen insanların çoğu yazmak istemediği veya yazdıkları zaman karşısındaki okuyanların beğenmemesinden çekindiklerinden dolayı kendi iç dünyalarını düşüncelerinden ziyade kelimeleri duyguya yasakladıkları için yazamamaktadırlar!
Oysa yirmi dokuz tane harfe duyguyu sığdırmak o kadar kolaydır ki yeterki içimizden geçenleri kalem ile buluşturmaya korkmayalım,yeterki kendimizden korkmayalım...Cesaret duyguda büyüdüğü müddetçe esaret teslim almaz coşmak isteyen kelimeleri...Değerli yorumunuzu ve varlığınızı esirgemediğiniz için teşekkür ve saygılarımı sunuyorum sizlere...

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Yaren,beğeni ve değerli yorumunuz için teşekkür ederim...
NoktA,hani biz hiç yazamıyoruz diyorsunuzya bunu söyleyen insanların çoğu yazmak istemediği veya yazdıkları zaman karşısındaki okuyanların beğenmemesinden çekindiklerinden dolayı kendi iç dünyalarını düşüncelerinden ziyade kelimeleri duyguya yasakladıkları için yazamamaktadırlar!
Oysa yirmi dokuz tane harfe duyguyu sığdırmak o kadar kolaydır ki yeterki içimizden geçenleri kalem ile buluşturmaya korkmayalım,yeterki kendimizden korkmayalım...Cesaret duyguda büyüdüğü müddetçe esaret teslim almaz coşmak isteyen kelimeleri...Değerli yorumunuzu ve varlığınızı esirgemediğiniz için teşekkür ve saygılarımı sunuyorum sizlere...
Doğru söylüyorsun. insanların iç dünyamı bilmesini istemem. Yazmaya çok sıcak bakmiyorum.

Son mesajlar