`` Yüreğime Adı'nı Astım ``

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,368
26,732
`` Yüreğime Adı'nı Astım ``

Sen Benim Herşeyimsin sevgiLim;

AŞKIMSIN...
Bunun ötesi yok bunu acıklayacak baska bir kavramda yok.

BEBEĞİMSİN...
Bir anne bebeginin üzerine nasıl titriyorsa bende sana öyleyim gözümden sakınıyorum seni.

CANIMSIN...
Evet sen canımın canı kanımın kanı yuregimin yüregi nefesimin nefesisin.

ÇAREMSİN...
Her derdimi bir şekilde seninle çözüyorum. Senin sevgin bana güç katiyor...

DÜNYAMSIN...
Mutluluğum hüznüm tebessümüm acım hepsini herşeyi sende yaşıyorum sen minicik ama kocaman? Dünyamsın benim.

EŞŞİZİM...
Sen teksin işte.

FIRTINAM...
Hayatıma girdiğin ilk zamanlarda sevdan başımı öylesine döndürdü ki fırtınam oldun beni oradan oraya sürükleyip sersemlettin.

HAYAT ARKADAŞIM...
Bir insanın hayatında anne baba ve kardeşlerinden sonra en önemli şahıstır eşi... Sende benim için bu çekilmezi hayatta arkadaşım olacaksın inş.

IŞIĞIM...
Seni ilk tanıdığımda dipsiz bir kuyudaydım sanki. Kapkaranlık soğuk bi kuyu.
SEN BENİM IŞIĞIM OLDUN...Hemde ışıkların En Güzelisin Çünkü Sadece Doğru Ve Güzel Olan Herseyi Aydınlattın Bana Sevgin Ve Güveninle... .

iLKiM...
Sanırım anladın bunu hayatımdaki butun ilklere sen sahipsin ve UNUTMA İLKLER İZ BIRAKIR VE İZ BIRAKANLAR UNUTULMAZ...

NEFESİM...
Sen olmadan bu kalp atmıyor demistim. Atmayan bir kalp nasıl nefes sağlar? Varlığımsın...

OLMAZSA OLMAZIM...
Her insanin hayatında olmazsa olmazları vardır.Kiminin içkisi kiminin kahvesi kimininse ufacık oyuncağı.. Sende benim olmazsa olmazımsın.

ÖZLEMLERİM...
Özledigim herşeyi sende buluyorum. Çocuklugumu yaramazlıklarımı korkmadan ağlamayı.

SEBEBİM...
Her şeyin bir sebebi var ya! Benimde şimdi mutlu olmamın başarılı olmamın gülmemin sebebi sensin.

ŞANSIM...
Hayattaki en büyük şansımsın. Seni hak ettigim için şanslıyım.

TILSIMIM...
Sen sihirli bir degnekle geldin sanki bana. Aşkın sihrini öylesine güzel yaşattın
öylesine döndürdün ki başımı tılsımım oldun.

UGURUM...
Uğur böcegim benim sen benim uğurumsun işte. Yanımda olmasan bile varlığın bana uğur getiriyor. Senin varlığınla inandığım değerler uğruna savaşıp mücadele ediyorum Ve korkmuyorum çünkü sen varsın...

ÜMİTLERİM...
Beklentilerim hep senin üzerine kurulu hayattakı tek ve en büyük ümidimsin...
UNUTMA İNSANLAR ÜMİT ETMEDEN YAŞAYAMAZLARMIŞ...

VAZGEÇİLMEZİM...
YARDAN GECİLMEZ DERLER YA BENDE SENDEN GECEMEM bu yeter sanırım.

YAŞAMA HEVESİM...
Senin sevginle yeniden tutundum hayata.....

ZAFERLERİM...

İste Bu Ya Seni Anlatan En Önemli Kelime Bu Belkide... Sende Kazandım Her Seyi... Aşkımı Sevgimi Güveni Saygıyı İnancı Mutlulugu Hüznü Bile…

Beste

Sp Kullanıcı
10 Şub 2017
1,574
493
Puff bu çok felaket güzel olmuş kardeşim..

Senin eşkin meni düşürdü dile
Neçe aşık olur bülbüller güle

Hasret çektim könül verdim
Seni sevdim men

Eğer menden ayrı gezip dolansan
Menim bu eşkime bigane kalsan
....

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
60K