Anket Zaman insanı değiştirir mi?

Zaman insanı değiştir mi?

• Yok değiştirmez

Kullanılan: 0 0.0%
  • Değiştirir

Kullanılan: 4 25.0%
  • Yaşadıkları değiştirebilir

Kullanılan: 10 62.5%
  • İnsan ne yaşarsa yaşasın kişiliğini değiştirmez

Kullanılan: 3 18.8%
  • Değişesi varsa değişir

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,320
29,328
Zaman insanı degiştirmez sadece görüntun degişir zamanın izlerini taşırız yaşadıgımız müddetçe yaşanılan bir hayat yolculugunda yaşanılmışlar bize etki eder ve düşünceler degişir ve ona göre tepkimeler verirsin sonrasındada derler sen degiştin ..

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,990
31,639
44
BOLU
Zaman insanı değiştirir yani zamanın getirdiği şartlar değişime zorlar insanı.Bakış açısı değişir insanın fikirleri değişir tepkileri değişir.Zaman içinde yaşam standartları değişirken insan buna direnemez bir yerden sonra uyum sağlar.Zaman insanın karakteri ile ilgili değilde güncel yaşam a dair söylem ve eylemlerinde değişime uğratır insanı daha çok.
Karakteri değiştiren ise sadece zaman demek yanlış olur.

*Şüheda*

*Şehadete sevdalı*
Sp Kullanıcı
30 Mar 2021
583
2,809
Zamanla insan degisebilir. Gördükleri,sınandıkları. Yaptıgı iyiliklere hep nankörlük görmesi veyahutta karşidaki insanin onu hep kullanmasi.. Tabikide zamanla insan degisir. ÇÜNKÜ O BIR INSAN..Yapisi degisimlere cok uygun bir varlik😊 Kişilıkte yatan iyilik ama hiç kaybolmaz. yapmak istemesede hep fısıldar insanin kulağina... Insanın karakteri cok degiskenlik göstermez sadece tavır yönünden sınırlarını belirler.. Aslında kisilikte bazen degisir😄Ben çoook icine kapanik biriyken simdi öyle degilim😃 cesaretim olmayan nice seylere simdi cesaret gösterebiliyorum.. Oda tabi cocukluk döneminde olanlardi.. Çekingenlik,utangaçlik ve kendini ifade edememe olaylari...

mRs

ηαѕαяα zєу∂ûη αмяαη
Sp Kullanıcı
16 Şub 2021
717
3,800
∂üηуα∂αη
Her insan zamanla değişir
Mühim olan iyi yönde değişebilmektir, zaman durmuyor, insanlarda o yüzden ayni yerlerinde durmuyor, zamana ve akişa uyuyoruz
Genelde birine "sen degiştin" dedigimizde bu hep kötü anlaminda olur yanliz değişim kötü birşey degil; değişimi ikiye ayirt etmek gerekir. İyi ve Kötü

Son mesajlar