Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,198
90,770
Keske girsem 😃
Bak gecen cumadan beri takip ediyorum.. hergun yukseliyor... Hatta son 2 gundur tavan yapiodu.. 🤩
Amaaaa ben naptiiim kendi aklima uymadim, "kuşlar" bana -Miatk- al kazancli olur dedi.
Ben de gittim baskasinin aklina uydum 🤭
Ve simdi sagim solum önum arkam kirmizi :byl:
Siz niye 1 haftadir foruma daha az girdigimi saniyosunuz, seansa gidiyorum 😂

Saka saka zararim halen tolere edilir bi sekilde amaaa kendi aklima uysaydim kar yapmistim :tm:

Hergun MEGAP'a bakip ha dustu ha dusecek, yok canim tavan da yapmaz diyerekten avuttum kendimi... Ama nafileee 🥲 en son birazcik nazar ettim sukur 🤭😂
Yinede yukselecek diyorlar.. ben o yar'dan vazgectim mutlu olsun her kimle ucuyorsa artik :D
Hangi dilde konuşuyorsun tek kelime anlamadım. Sadece nafile ve nazar kelimeleri tanıdık geldi 😏

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,433
27,035
Yaw su borsayi kazanc kapisi olarak gormeyin. Ticarethane gibi gorun. Al sat yapmak icin finannsal okur yazarlik egitimi almaniz lazim. Diger turlu saglam. Hisselerde dususler olsa bile yukseliyor. Alip satma isi kar yukseldigi zamn olur

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,198
90,770
Yaw su borsayi kazanc kapisi olarak gormeyin. Ticarethane gibi gorun. Al sat yapmak icin finannsal okur yazarlik egitimi almaniz lazim. Diger turlu saglam. Hisselerde dususler olsa bile yukseliyor. Alip satma isi kar yukseldigi zamn olur
Paragrafı anlasam yorum yapıcam da bu vatandaşın konuştuğu dili de anlamadım 😏
Sadece şu kadarını söyleyeyim. Borsayı ticarethane gibi düşünün demişsiniz. Ticarethane kazanç kapısı değil mi? Değilse vurun kilidi...

Son mesajlar