Forumun en miniği yuvaya döndü

zirve

Sp Kullanıcı
21 Haz 2017
151
19
İstanbul
Hoşgeldin zirve.forumda eskileri anıları var tabi ama çocukluğuna giden bi sensin şimdi üniversitelisin yıllar çabuk geçiyor dediğin gibi.allah batını açık etsin abisi.ablana ve babanada selamlar.

ah abim ah, sorma. hep anıyordum zaten buraları, hep aklımdaydınız görünce bir tuhaf oldum. nereden baksan ortaokul yıllarımın tamamı bu forumda geçmişti, neler öğrendim; ne yeteneklerimi geliştirdim. insan şaşıp kalıyor dönüp bakınca... Allah razı olsun güzel temennilerin için. küçükken de çekinirdim senden, nickname'in etkisi midir nedir bilemiyorum ama hep bilirdim sessizce buralarda nöbette olduğunu. forumun demirbaşı olarak seni burada görmek ayrıca mutlu etti. babama da ablama da selamlarını ileteceğim muhakkak. teşekkür ederim :)

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
545
Yine aynı değişmedi pat cıkıyo beğeniyor akabinde kayboluyo hhhz )

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158
ben de sizleri görmekten çok mutlu oldum abla :) onun meşakkati biraz arttı ama fırsat bulabilirse geleceğinden hiç şüphen olmasın :)

Allah zihin açıklığı versin ikinize de. Onu da görmeyi çok isterim. Eskisi gibi. :)

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,691
59,636
ve aleykümselam hoş geldin hayırla geldin inşallah,, iyi ettin gelmekle madem eskilerdensin ,,:)))
bizler yeniyiz:)

Rabbim hayırlı etsin ablası inşallah madem miniksin,,, güzel şeyler olur inşallah,,

Son mesajlar