Forum Oyunu İçindeki Cümleyi Söyle..!

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,901
14,367
Biraz uyuyabilsem
Çok uyumayı istersen, duan az kabul olursa az uyuyabilirsin.
Duana icabet edilir de çok uyursan sorumluluk benim değil. Uymasaydın bana der çekilirim kenara.

Çok uykusuzluk çektiğim bir dönemde "Allah'ım yetecek kadar uyku ver, fazlasını istemiyorum" diye dua etmiştim. Sanırım benim en büyük sorunum dilim 🤔

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,165
90,442
Online arıza kaydı oluşturun. Teknik ekibimiz en kısa sürede sorununuzu çözecektir.
Ben bu teknik işlemleri bilsem ortada zaten sorun diye bir şey kalmayacaktır. Ama hep söylüyorum. Teknoloji özürlüyüm maalesef.🙈
İlgi alanıma girmediği için hiçbir zaman araştırmam. Ne, nedir diye kurcalamam...
Burda öğrendiğim kadarını da sağolsun @-Hira- öğretti. Hiçbir zaman yüksünmedi. Bana ne demedi. Eğer onda azıcık bir isteksizlik görseydim ikinciye asla kapısını çalamazdım ❤

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
13,070
69,564
Ben bu teknik işlemleri bilsem ortada zaten sorun diye bir şey kalmayacaktır. Ama hep söylüyorum. Teknoloji özürlüyüm maalesef.🙈
İlgi alanıma girmediği için hiçbir zaman araştırmam. Ne, nedir diye kurcalamam...
Burda öğrendiğim kadarını da sağolsun @-Hira- öğretti. Hiçbir zaman yüksünmedi. Bana ne demedi. Eğer onda azıcık bir isteksizlik görseydim ikinciye asla kapısını çalamazdım ❤
Yaaa deli misin sen 😃
Cerezleri temizle demekte ne var sanki 😜🤭🤗🥰🥰🥰🥰🥰

Son mesajlar