Forum Oyunu İçindeki Cümleyi Söyle..!

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
13,095
69,840
Bugün sinyal vermeyen o kadar çok kişiyle karşılaştım ki hepsini bir kaşık suda boğasım var 😏
üstelik önümden Kara kedi geçti...
ve sonra adamın biri sanki iç sesimi duymuş gibi yüzüme baka baka sinyal verdi...

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
13,095
69,840
Bazi insanlarin "ama ben dusunemedim ki" bahanelerinden nefret ettigim kadar baska biseyden etmiyorum..

Ne demek ben dusunemedim ki ya...
Siz hayata hep laylaylom yasamaya mi geldiniz.. hep mi sirtinizi baskalarina yaslayacaksiniz.. hic mi sorumluluk almak yok.. isin tuhaf tarafi gercekten dusunmuyorlar.. oyle lafta falan degil..

Sonra siz agzinizi acinca ortam buz kesiyor..
Aslinda taktigi bilmiyoruz..
Biz dusunememizlik yapmiyoruz ama bizde salaga yatmaliyiz..
Ortada bi sorun varsa herkesi etkilemeli..
Niye her defasinda dusunen taraf can kurtaran simidi gibi ortaya atliyor ki..

Pfff oyle bir sabah iste.. insallah hayirlidir..
Ama hepinizin morningleri good olsun 🙋🏻‍♀️

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,199
90,775
Bazi insanlarin "ama ben dusunemedim ki" bahanelerinden nefret ettigim kadar baska biseyden etmiyorum..

Ne demek ben dusunemedim ki ya...
Siz hayata hep laylaylom yasamaya mi geldiniz.. hep mi sirtinizi baskalarina yaslayacaksiniz.. hic mi sorumluluk almak yok.. isin tuhaf tarafi gercekten dusunmuyorlar.. oyle lafta falan degil..

Sonra siz agzinizi acinca ortam buz kesiyor..
Aslinda taktigi bilmiyoruz..
Biz dusunememizlik yapmiyoruz ama bizde salaga yatmaliyiz..
Ortada bi sorun varsa herkesi etkilemeli..
Niye her defasinda dusunen taraf can kurtaran simidi gibi ortaya atliyor ki..

Pfff oyle bir sabah iste.. insallah hayirlidir..
Ama hepinizin morningleri good olsun 🙋🏻‍♀️
Ben karşımızdaki insanların gerçekten düşünemediğine inanmıyorum. Sen o kadar çok düşünüyorsun ki onların düşünmesine gerek kalmıyor. Dediğin gibi hafiften dile getirmeye başla, şikayetlen senden kötüsü yok.
Bir dönem baktım kimse yorulmak istemiyor, kimse üzülmek istemiyor ve bunu apaçık bir şekilde dile getiriyor. Sen bütün sorumluluğu alınca onlara Kraliçe Elizabeth rolü düşüyor.
Belirli bir yaştan sonra hayatındaki bu tarz insanları eliyor, ve sana yük olmayacak insanlarla, sana huzur verecek insanlarla yoluna devam etmeye başlıyorsun.
Benim hayat felsefem şudur. Ben nasıl ki kimseyi üzmüyor, kimseyi kırmıyor, kimseye yük olmuyorsam kimsenin de beni bile isteye üzmesine izin vermiyorum. Arkadaşlıkta, dostlukta, komşulukta, akrabalıkta hiç fark etmez. Karşımdaki insanın bile isteye benim iyi niyetimi suistimal ettiğini göreyim. Benim için o insan bitmiştir...

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
13,095
69,840
Ben karşımızdaki insanların gerçekten düşünemediğine inanmıyorum. Sen o kadar çok düşünüyorsun ki onların düşünmesine gerek kalmıyor. Dediğin gibi hafiften dile getirmeye başla, şikayetlen senden kötüsü yok.
Bir dönem baktım kimse yorulmak istemiyor, kimse üzülmek istemiyor ve bunu apaçık bir şekilde dile getiriyor. Sen bütün sorumluluğu alınca onlara Kraliçe Elizabeth rolü düşüyor.
Belirli bir yaştan sonra hayatındaki bu tarz insanları eliyor, ve sana yük olmayacak insanlarla, sana huzur verecek insanlarla yoluna devam etmeye başlıyorsun.
Benim hayat felsefem şudur. Ben nasıl ki kimseyi üzmüyor, kimseyi kırmıyor, kimseye yük olmuyorsam kimsenin de beni bile isteye üzmesine izin vermiyorum. Arkadaşlıkta, dostlukta, komşulukta, akrabalıkta hiç fark etmez. Karşımdaki insanın bile isteye benim iyi niyetimi suistimal ettiğini göreyim. Benim için o insan bitmiştir...
Ben de Kralice Elizabeth olmak istiyorum 🙄

Bu saatten sonra bir sureligini beynimi rafa kaldiriyorum, dusunmuyorum arkadas.
Bisey diyen olursa ' ama dusunemedim kiiii" diicem :ricaa::tm:

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,199
90,775
Ben de Kralice Elizabeth olmak istiyorum 🙄

Bu saatten sonra bir sureligini beynimi rafa kaldiriyorum, dusunmuyorum arkadas.
Bisey diyen olursa ' ama dusunemedim kiiii" diicem :ricaa::tm:
Hira'cım bunun için geç kaldın. Yani şimdiye kadar hayatında olup seni bu şekilde tanıyanlara karşı bu saatten sonra değişsen bile onlardan farklı bir tepki bekleme. Tepki görmeyince de daha çok sinirlenip yapılacak ne varsa yine kendin yapıyorsun. Durumu izah etmeye çalıştıkça seni anlamak yerine "bu kıza bi haller oldu" deyip çıkacaklar işin içinden 😏
40'ından sonra cidden kemale eriyorsun. Hayatından çıkarman gerekenleri çıkarıyor, mesafe koyman gerekenlere mesafe koyuyorsun. Kısacası az insan çok huzur...

Son mesajlar