Üye Sözlük SiyahSancakTaR

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,320
29,328
Yerimde gözü olan kişi naber diyesim geldi bir anda hzhz Sancaktar ağırbaşlı duruşuyla yerinde konuşan biri hayatın yoruculuğuna rağmen
yanımızda olmaya çalışan biri içimde bir dert var ama kimselere söyleyemem deyip saklayan biri Rabbim sağlık versin her daim yanımızda ol iyiki varsın iyiki sp ailesindesin :) ?

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Yerimde gözü olan kişi naber diyesim geldi bir anda hzhz Sancaktar ağırbaşlı duruşuyla yerinde konuşan biri hayatın yoruculuğuna rağmen
yanımızda olmaya çalışan biri içimde bir dert var ama kimselere söyleyemem deyip saklayan biri Rabbim sağlık versin her daim yanımızda ol iyiki varsın iyiki sp ailesindesin :) ?
Aslında yerinde sanki hala gözüm var :D
Latife bir yana Rabbim razı olsun değerli muhterem guzel dileklerin için çok mutlu ettin bilmukabele aynı duygularla Sp ailesine iyi ki nasip olmuş katılmışım bir parçası olmaktan her zaman mutlu oldum ve gurur duydum aciz günahkar halimle ikiyi varsınız cümleniz Rabbim cümlenizden iki cihanda razı olsun İnşallah :)

Birindarfatma

Hüzün Hamalı
Sp Kullanıcı
1 May 2020
2,265
11,240
Sitenin can abilerinden birtek o her gönderimi beğenir sağolsun varolsun bazen öyle konular açıyor ki agzımı bir açasım geliyor ama susuyorum ? osmanlı sevdasını bilmeyen yoktur sanırım ? bu kadar ?
Aynen öyle yüreğine rahmet can bacım beğeni konusunda sana katılıyorum ?

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Sitenin can abilerinden birtek o her gönderimi beğenir sağolsun varolsun bazen öyle konular açıyor ki agzımı bir açasım geliyor ama susuyorum ? osmanlı sevdasını bilmeyen yoktur sanırım ? bu kadar ?
Estağfirullah Rabbim razı olsun guzel düşüncelerin için değerli muhterem varolasın iki cihanda aziz ve bahtiyar eylesin ins

Elçibey

Sp Kullanıcı
20 Eki 2020
2,200
8,028
Bazı insanlar vardır nasıl anlatılır dilimin döndüğünce söyleyeyim görmezsin bilmezsen derdine sıkıntısına koşamazsın ama konuşması yaklaşması görmediğin bilmedigin halde bir babacan sıcaklığı verir insana yüreğinden gelip diline vuran dudağından dökülen kelimeler içten samimi ve sıcak hanı belki kimisin ce kaba bir tabir ama benim için öyle değil adamın hası derler ya işte öyle Allah yureginde tutup düşündüğün ama kimseye demedigin güzelliğe dair ne varsa senin başından yağmur gibi yagdirsin abi baş tacisin

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Bazı insanlar vardır nasıl anlatılır dilimin döndüğünce söyleyeyim
görmezsin bilmezsen derdine sıkıntısına koşamazsın ama konuşması yaklaşması görmediğin bilmedigin halde bir babacan sıcaklığı verir insana yüreğinden gelip diline vuran dudağından dökülen kelimeler içten samimi ve sıcak hanı belki kimisin ce kaba bir tabir ama benim için öyle değil adamın hası derler ya işte öyle Allah yureginde tutup düşündüğün ama kimseye demedigin güzelliğe dair ne varsa senin başından yağmur gibi yagdirsin abi baş tacisin
Güzel candan samimi güzel duyguların için Rabbim razı olsun canım kardeşim benim baştacısın :)

Son mesajlar