Sosyal medyada rahatsız mıyız?

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,321
18,206
Bolu
www.sevgiplatformu.info
haber alma bilgi edinme gibi amaçlar için kullanan insanlar açısından rahatsız edici buluyorum..müthiş çarpıtma yanıltma bilgi kirliliği dezenformasyon gırla.haliyle bi noktadan sonra hiçbir haber hiçbir bilgi hiçbir anlam ifade etmez hale geliyor.
yani ben rahatsız oldum.hesabım var ama aktifliğim yok.beğendiğim bütün sayfaları sildim birkaçtane var şimdi takip ettiğim aklı selim bir iki yazar vs..

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,929
[MENTION=47]Yaban Gülüm[/MENTION] şakadan anlamıyolar valla benimde hesabı kapattı hhhz
[MENTION=1]Karaton[/MENTION] haklısın ama artık yemiyoruz yani bana inandırıcı gelmiyor sosyal medyada yazılanlar

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Rahatsız olmam için bir sebep yok...
Haberleşme ağı için kullanıyorum.

Kullanmayı bildikten sonra sorun yok.
Sadece twiter kullanıyorum. Oda müstehar isim...

Tevhid - Adalet - Özgürlük

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
545
Sosyal medya zaman kaybettiriyor diyemeyiz forumLar da sosyal medya sınıfına girer onlar da zaman kaybı
Asgari 10 yıldır sosyal medyadayım hesaplarım var müptela olmamak kaydıyla zaman dilimi ayırıyorum .Dikkat edilecek husus bunu sadece haberleşme ağı olarak kullanırsak çokta sıkıntı olabileceğini zannetmiyorum ..

Turan

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
2,092
364
Sosyal medya da güzel insanlar da olmalı ve cesurca hakikatleri dillendirebilmeli, orası da bir meydan okuma yeri ise, yeterli ve dengeli bir katılım kabul edilebilir gibi

Son mesajlar