Şu an Ne Yapıyorsunuz ???

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,695
43,317
3 balkonuda kullanmionuz herhalde.. balkonlarida eniste yikasin canim 😏
Hele 2 teras demek ne demek top mu kosturuyonuz kiz.. oyku bide okulda.. 🙄
Yok kız yıkamıyor bide büyük anlatamam kullanıyormuyuz hiç kullanmıyoruz mutfakta balkon var onu kullanıyoruz 1 teras yıkamam tam 1 saat kullanmadıgım içinde yıkamama kararı aldım ama içimi gıcıklıyor yıkanması lazım die dün aksam benim sıpaya dedim gel yıkayalım die onunda gönlü olmadı

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,695
43,317
Eniste yardimci tut hatununa 😃
İmza kampanyaso baslatiiim mi, destek lazim mi 😃
ayy yok burda yardımcı sıkıntılı kız
hayatımda bir kere temizlik için abla geldi buraya tasındıgımda oda cünkü kıştı soguktu ve inşaat pisligiydi işin işinden cıkamam dedim kadınlar bana kocana dikkat et dediler 😂 burda o işler cokmuş ayartma sevgili vs vs o yüzden kalsın ben evimi temizlerim bacım 😂

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
13,061
69,532
ayy yok burda yardımcı sıkıntılı kız
hayatımda bir kere temizlik için abla geldi buraya tasındıgımda oda cünkü kıştı soguktu ve inşaat pisligiydi işin işinden cıkamam dedim kadınlar bana kocana dikkat et dediler 😂 burda o işler cokmuş ayartma sevgili vs vs o yüzden kalsın ben evimi temizlerim bacım 😂
Yarin bavulu topla dön istanbula 🙄

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,159
90,420
Profil mesajlarina sadece begeni birakabiliyorum diger ifadeler devre disi.. hepinizde mi boyle.. yoksa forumun bana mi kasti var..

Şu emojilerin yaninda cikan uyus sey de hepinizde cikiyor dimi.. nasil ignore ediyorsunuz 🙄
Ben gün boyu Forums giremedin. Girince de herhangi bir sorunla karşılaşmadım

• Beğen
Tepkiler: -Hira-

Son mesajlar