Bir Söz De Sen Yaz.

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,956
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
Sizin iyiliğiniz için sizi eleştirdiğini söylüyor ya aslında öyle değil biliyor musun ? Tam bir eksik arama ustası var karşında. Çünkü seni bir kez bile takdir etmedi. Senin iyiliklerin, yapabildiklerin onun umrunda bile değil. Seni her eleştirdiğinde aslında kendi egosunu doyuruyor. Ve seninle ilgili iyilikleri dillendirmek egosunu zorluyor. bir eksik arama ustasını sen her defasında kendine yargıç yaptığında kendine iyilik yapmıyorsun . Şimdi gel seni eleştirme hakkını sadece seni takdir de edebilen, cümleleriyle yumuşacık gönlüne yaklaşabilen senin fikrini almak istediğin kişilere verelim . Kimsenin egosuna hizmet etmeyelim . Ve bu eksik ustasının cümleleri başladığında işte sana sihirli bir cümle :)
“Bunlar senin fikirlerin . Fikirlerine katılmıyorum. Ben kendim hakkında bu şekilde düşünmüyorum.”
İşte böyle güzel dost, bil ki seni iyiliğe ulaştıracak yol, varlığına saygı duymayanlardan değil, kendinin ellerini tutabilmenden kendi kendini öz değerlendirebilmenden geçiyor. Ne dersin güzel dost, bugün seni eleştirme hakkını elinde tutanlardan bu hakkı çekme günümüz olsun mu ? 😊

Dr.Kudret Yavuz

Ofelya

Sp Kullanıcı
22 Ağu 2021
1,721
6,630
Kimseyi gözümde büyütmem. Ben dinlersem konuşabilirler. Ben umursarsam değerliler. Eğer bugün vazgeçersem, yarın hiçbiri yoklar!

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Son mesajlar