Dini Sorular Cennet-cehennem

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,102
4,416
Çayınızı yudumlarken videoyu da seyredin.. Eylül Başak ve mirim..ve diğer arkadaşlar..

Hakan beni buraya sen davet ettin..
Benim hangi görüşe olduğumu biliyordun.
Mahmut usta Osmanoğlu
Cübbeli Ahmet hoca
Abdulmetin Balkanoglu
İhsan Şenocak
Nureddin Yıldız
Nihat Hatipoğlu
Mustafa Özsimsek
İsmail Hünerlice
vs.. hocaları seviyorum istifade ediyorum..
Ve sen benim hangi görüşte olduğunda biliyordun..

Şimdi iki gün önce özelden mümkünse o konuya yorum yazma diye mesaj yazıyorsun.

Bu gün umuma açık sen iğne leyici yorumlar yapıyorsun mesaj atıyorsun

Hayırdır hakan
Maden ben fikrimi beyan edemiyecceksem neden beni foruma davet ettin.

Ve benim 2017 de daha yeni üye olmuşken nasıl ve neye tepki verip gittimide bildiğin halde.

Daha foruma ilk geldim gün attığın mesaj yorum Cübbeli yede fena giydirmis..
Neden girer girmez tahrik ediyorsun..
Ben senin sevdiğine söyle giydirmisler desem hoşuna gider mi.

Son düzenleme:

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,102
4,416
Çekip gitmemi istiyorsan açık açık söyle ..gitmesini bilirim.

Geldim sen ve arkadaşlala icitimiz çayın hatıri geldim.
Geldim eski arkadaşlarima hürmeten geldim.

Ama istenilmedigimiz yerdende gitmesini biliriz ..

Mavi

Sp Kullanıcı
30 May 2020
2,344
12,691
Çayınızı yudumlarken videoyu da seyredin.. Eylül Başak ve mirim..ve diğer arkadaşlar..

Hakan beni buraya sen davet ettin..
Benim hangi görüşe olduğumu biliyordun.
Mahmut usta Osmanoğlu
Cübbeli Ahmet hoca
Abdulmetin Balkanoglu
İhsan Şenocak
Nureddin Yıldız
Nihat Hatipoğlu
Mustafa Özsimsek
İsmail Hünerlice
vs.. hocaları seviyorum istifade ediyorum..
Ve sen benim görüşte olduğunda biliyordun..

Şimdi iki gün önce özelden mümkünse o konuya yorum yazma diye mesaj yazıyorsun.

Bu gün umuma açık sen iğne leyici yorumlar yapıyorsun mesaj atıyor...

Hayırdır hakan
Maden ben fikrimi beyan edemiyecceksem neden beni foruma davet ettin.

Ve benim 2017 de daha yeni üye olmuşken nasıl ve neye tepki verip gittimide bildiğin halde.

Daha foruma ilk geldim gün attığın mesaj yorum Cübbeli yede fena giydirmis..
Neden girer girmez tahrik ediyorsun..
Ben senin sevdiğin söyle giydirmisler desem hoşuna gider mi.
Kimse kimsenin hakkında hüküm veremez sevmiyor olabilir... Bende islam oğlunun görüşlerini tasvip etmiyorum ama hakkında kötü eleştiri yapmıyorum.. Lütfen sizin yaptığınız yanlış birşey yok yanlış anlaşılma var sadece oda düzeldi rica ediyorum konu kapansın

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,102
4,416
Kimse kimsenin hakkında hüküm veremez sevmiyor olabilir... Bende islam oğlunun görüşlerini tasvip etmiyorum ama hakkında kötü eleştiri yapmıyorum.. Lütfen sizin yaptığınız yanlış birşey yok yanlış anlaşılma var sadece oda düzeldi rica ediyorum konu kapansın
Mavi kardeşim konunun sizin sahsinzla uzaktan yakından alakası yok.siz rahat olun:)
İslamoğlu ve evanesinin görüşlerini bende sevmiyorum.
Ama falan İslamoğlunuda iyi giydirdi demiyorum hakaret etmiyorum.
Ama özelden su konuya yorum yazma ..bu gün sen iğneleyici yorum yapıyorsunuz yorumları acaba istenmiyorummu..diye düşünüyorum..:)
Yani sizinle alaksi yok mavi kardeş:)

Mavi

Sp Kullanıcı
30 May 2020
2,344
12,691
Mavi kardeşim konunun sizin sahsinzla uzaktan yakından alakası yok.siz rahat olun:)
Ama özelden su konuya yorum yazma ..bu gün sen iğneleyici yorum yapıyorsunuz yorumları acaba istenmiyorummu..diye düşünüyorum..:)
Benimle ilgisi olmadığını biliyorum değerli abi.. Konuyu ben açınca işte konu nerelere gitti.. Bence yanlış düşünüyorsunuz burda olmanız istenmişki buradasınız fikir ayrılıkları olabilir ayrı inanmışlıklar olabilir önemli olan kendimizin fikrii ve zikrinin ne olduğu 😊 tekrardan saygılar sunuyor ve Hayırlı Nurlu geceler diyorum

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,920
Normalde bu konu hakkında artık yorum yapmayacaktım ama
Sevgili @Mavi ye bende katılıyorum. Ortada gerçekten çok büyük bir yanlış anlaşılma var ve konu gereksiz yere uzayıp gidiyor.
Herkes her konuda fikrini söyleyebilir, yeter ki üslubumuz kırıcı olmasın ve kimsenin sınırlarını ihlal etmeyelim.
Gitmenizi gerektiren bir konu yok. Bazen ortam daha fazla gerilmesin diye bize de uyarı mesajları geliyor. Bu sizin şahsınızla alakalı değil, forumdaki sükuneti muhafaza etmek içindir. Herkesin görüşü kendine. Dileyen dilediği hocayı dinlesin. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben tarz olarak ne Hatipoglu, ne Cübbeli ne de İslamoglu dinleyemiyorum. Dinleyenlere de saygım sonsuz. Tercih meselesi. Ama dinlemiyorum diye kimse bana hakaret edemeyeceği gibi bende dinleyenleri nasıl dinliyorsunuz diye eleştirme hakkına sahip değilim..
Bana diyorsunuz ama alınganlık gösteren sizsiniz. Burda kimse kimseyi kırmak için özel bir çaba sarf etmiyor. O yüzden yazılan şeyleri şahsınıza almayın lütfen.
Hayırlı geceler diliyorum

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,368
26,738

Abi sen bakma ona Hakan abi işte :)

Sen onun için burda değilsin inandığın değerleri savunmaktan vazgeçme ben senin yanında yım :)

Son mesajlar