El Emeği ÇİNİ b'AŞK'a 🖌️💕

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,321
18,203
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Ekli dosyayı görüntüle 4771

"Hayatınızdaki her şeyi çok ciddiye almayı bıraktığınız an; daha az yorulduğunuzu, daha çok mutlu olduğunuzu fark edersiniz."

@_sevgiplatformu_ ' dan Yarışma birincisi @Âşikâr 'a küçük bir hediye ?

Lâ Tahzen' den sevgilerle. ?
Sevgi Platformu adına hazırlamış olduğun bu güzel hediye için teşekkür ederiz La Tahzen.
Emeğine yüreğine ve ellerine sağlık.

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,680
67,606

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Ekli dosyayı görüntüle 4771

"Hayatınızdaki her şeyi çok ciddiye almayı bıraktığınız an; daha az yorulduğunuzu, daha çok mutlu olduğunuzu fark edersiniz."

@_sevgiplatformu_ ' dan Yarışma birincisi @Âşikâr 'a küçük bir hediye ?

Lâ Tahzen' den sevgilerle. ?
Yaa ama ben buna aşık oldum ki bynutan: salanomun baş köşesine koyacağım insAllah..hayatimda aldığım en degerli hediyelerden biri oldu bu..iyiki bu yarışmaya katılmışım ve iyiki birinci olmuşum..?
Canım lâ tahzen'im ellerine sağlık.o güzel yüreğine sağlık...hediyenin elime gecmesini sabirsızlıkla bekleyeceğim insAllah..seviyorum seni :kalp::cicek:bynutan:??????

Lâ Tahzen'''

İnce Sızım
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
504
2,474
Yaa ama ben buna aşık oldum ki bynutan: salanomun baş köşesine koyacağım insAllah..hayatimda aldığım en degerli hediyelerden biri oldu bu..iyiki bu yarışmaya katılmışım ve iyiki birinci olmuşum..?
Canım lâ tahzen'im ellerine sağlık.o güzel yüreğine sağlık...hediyenin elime gecmesini sabirsızlıkla bekleyeceğim insAllah..seviyorum seni :kalp::cicek:bynutan:??????

Firinlanma işlemi sonrası hemen göndereceğim inşallah. Baktıkça hem formu hem beni unutmaman duasiyla ????

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Firinlanma işlemi sonrası hemen göndereceğim inşallah. Baktıkça hem formu hem beni unutmaman duasiyla ????
Canimsin ya ben sizleri unutur muyum hiç.eşimin de çok fazla hoşuna gidecektir..tekrardan cok tesekkür ederim bitanem bynutan: :kalp:? çok mutlu oldum ? yakin olsak öğrencin olmayi cok isterdimbynutan:

Son mesajlar