Çok Acil Web Sitesi Ve Pazaryeri İsim Önerilerine İhtiyacım Var

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,980
31,587
44
BOLU
Bela Betül'ün yeri
Yaz gitsin :)
Sen nerdesin onca zamandır şimdi hesap ver :)
Allah bol müşteri nasip etsin,bol bol havale eft nasip etsin,müşterilerin sepetlerini dolu dolu görmeyi nasip etsin,satın al butonuna basan müşteriniz bol olsun ne diyeyim hayırlı olsun.

Ela Betül

Çok da Şey yapmamak lazım
Sp Kullanıcı
14 Mar 2017
209
552
Bela Betül'ün yeri
Yaz gitsin :)
Sen nerdesin onca zamandır şimdi hesap ver :)
Allah bol müşteri nasip etsin,bol bol havale eft nasip etsin,müşterilerin sepetlerini dolu dolu görmeyi nasip etsin,satın al butonuna basan müşteriniz bol olsun ne diyeyim hayırlı olsun.
Abi bu hiç aklıma gelmemişti hahahahahah
abi ben onca zamandır bunlarla uğraşıyorum gerçekten o kadar yoğunumki inan rüyalarımda bile boş durmuyorum :D
güzel dualarına çok amin inşaAllah Rabbim herkese hayırlı işler bol kazançlar versin açsın emek verip çalışan herkesin yollarını inşaAllah

abi senden güzel öneriler bekliyorum :)

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,922
Ela hayırlı olsun, basit ve küçük gibi görünen ama bi işletmede çok önemli olan isim hususunda hiçbi fikrim yok😂
Satıcağın malzemenin osmanlıca farsça ingilizce vs karşılığını bulup bişeyler çıkarabilirsin dicem ama bende isim arıyorum iki senedir. İsim bulamadığımız için mekanı açmadık daha🤭🤭🤭

Ela Betül

Çok da Şey yapmamak lazım
Sp Kullanıcı
14 Mar 2017
209
552
Ela hayırlı olsun, basit ve küçük gibi görünen ama bi işletmede çok önemli olan isim hususunda hiçbi fikrim yok😂
Satıcağın malzemenin osmanlıca farsça ingilizce vs karşılığını bulup bişeyler çıkarabilirsin dicem ama bende isim arıyorum iki senedir. İsim bulamadığımız için mekanı açmadık daha🤭🤭🤭
ahahahahaah yok ben hemen bulup başlamam lazım Trentyolda Ocak ayından beri yapıyoruz bu ay iş yerini tuttuk web sitesi ve diğer pazaryerlerindede yerimizi alacağız inşaAllah

Son mesajlar