Güncel Efsane Şehir Londra

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
5,000
31,696
44
BOLU
Londra nedir yahu.
Bizim ülkemiz çok daha güzel oturun oturduğunuz yerde.
Çok turist gidiyormuş gitsin çok turist olması çok güzel olduğu anlamına veya bizim ülkemizin güzel olmadığı anlamına gelmez.Güzellik sadece göreceli bir kavram değildir.Algı reklama gelmeyin oturun aşağı illede bir yere gidecekseniz Gabaron'a gidin:)

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,676
43,173
Londra nedir yahu.
Bizim ülkemiz çok daha güzel oturun oturduğunuz yerde.
Çok turist gidiyormuş gitsin çok turist olması çok güzel olduğu anlamına veya bizim ülkemizin güzel olmadığı anlamına gelmez.Güzellik sadece göreceli bir kavram değildir.Algı reklama gelmeyin oturun aşağı illede bir yere gidecekseniz Gabaron'a gidin:)
Yoook biz londraya gidicez 😃
kız kıza
hemde cocugu olanlar cocukları babalarına barakıcak 3 5 gün idare edicekler 😂😂
Ayşe dil ögrenmeye başladı bile bizim tatil yakındadır :)

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
5,000
31,696
44
BOLU
Ben sizlere gezecek yer buldum seçin nereye gitmek isterseniz gidin.Bırakın Lodra yı filan.

artvin.jpg
Mesela Artvin neden olmasın.

rize.jpg
Ya da Rize.

trabzon.jpg
Trabzona hayır diyemezsiniz.

abant.jpg
Bolu hepinize en yakın yer.

yenice.jpg
Türkiyenin en zengin bitki örtüsüne sahip olan ve 1999 yılında Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından ‘acil olarak korunması gereken 100 Sıcak Nokta’dan biri ilan edilen Yenice Ormanları.

Bunların hiçbirisini beğenmediyseniz sizlere Karaton'un büyüdüğü köye gitmenizi öneririm.:)

turnalı 2.jpg

turnalı3.jpg

turnalı1.jpg

Şimdi bunca güzellik dururken elin İngiliz memleketinde ne işiniz var.Paranız varsa bizde kalsın yabancıya gitmesin :)

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,704
88,202
Benim okul hayatım boyunca yabancı dilim hep almanca denk geldi. O yüzden İngilizce bende sıfır 😃🙈

• Beğen
Tepkiler: -Hira-

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K