Anket Elektronik cihazları prize takılı bırakıyor musunuz ?

Elektronik cihazları prize takılı bırakıyor musunuz ?

• Evet bırakıyorum

• Hayır bırakmıyorum

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,893
68,626
Merhabalar Sevgi platform Ailesi :)
Ben yine bir şeyi merak ettim 🤭😃

Elektronik cihazları prize takılı bırakıyor musunuz ? :bilmyrm::canbaz::ıslık:

Mesela çamaşır makinesinin her kullanımdan sonra fişini çekiyor musunuz :düsünmee:

Kettle kullandıktan sonra prizden çıkarıyor musunuz :düsünmee: (biz kettle kullanmıyoruz forever çaydanlık diyenler, farklı bir yorumla gelin lütfen) 😃

Şarj aletini kullandıktan sonra prizden çıkarıyor musunuz :düsünmee:

Not:
Bu bir açık oylamadır herkesin oyları görülecek 😃

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,198
54,132
Çamaşır makinası, bulaşık makinesi gibi şeylerle ben ilgilenmiyorum ama takılı görürsem çıkarırım
En fazla telefon ve radyom var onların fişi benim idaremde 😃
Burada zaman zaman yazmisimdir boşuna akan suya , boşuna yanan ışığa karşıyım hak yemektir bu

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,755
88,389
Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi her defasında nasıl çıkarayım? Gömme dolabın içinde ve tezgahın arkasında kalıyor. Çıkarmak mümkün değil. Çıkma ihtimali olsaydı çıkarır mıydım bilmiyorum.
Su ısıtıcı, tost makinesi mikrodalga gibi şeyler fişleri takılıdır ama kullanıma başlamadan önce ışığını açmam gerekiyor.
Şarj aletlerimiz uzatma kablosuna takılı. Şarj etmek istediğim zaman uzatma kablosunu işleve sokuyorum ilk önce. Yani onun ışığını açıyorum.
Şimdi fark ettim bendeki herşey ışıklıymış ama ışıkları kullanım dışı açık görmeye tahammül edemiyorum.

Yüsra

Ne mutlu kalbinin hirasını bulanlara...
Sp Kullanıcı
10 Şub 2023
1,942
8,965
Çamaşır bulaşık makineleri sürekli fişte durur ütü unutmadıysam durmaz tabiki🤭TV ve şarz aleti kafama göre ☺kettle kullanmıyorum çaycım var sadece terasta çay içeceğim zaman kullanıyorum onuda yukayıp hemen kaldırırım☺

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,765
59,900
Bulaşık makinesi, ve çamaşır makinesi fişini çekmiyorum,,,
Çamaşır makinesi fişi ortada ama bulaşık gizli yerde onu her zaman ileri geri çek olmaz makine sıkıntı olur,,, 🙄

Ama kesinlikle cep telefonu fişini hiç sevmem prizde bırakmayı, su ısıtıcını migrodalga fırını, televizyon fişlerini her zaman çekiyoruz,,, 🙃

Bizim iş ortalarda oraya ne seçeneğini yapacağız ki,,, ortada bir şey olsa iyiydi,, 🤭

Son mesajlar