Evleneceğiniz kişinin siyasi görüşü önemli midir?

Eymen

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
27 Ocak 2020
2,745
16,736
Bursa
Nasıl önemli değil der bu kadar kişi yaa..

Yuvalarının ortasına siyaseti alsınlar demiyorum bende elbette ama siyasi görüsün bir nevi hayata bakıs acın degilmidir..
bunu illa sağ sol partisi olarak düsünmemek lazım..
kocan milli görüşcü diyelim.. ama ak partiyi elestiren kısmından sende ak partilisin evet hayatının merkezine almamalı ikiside.. ama bi yerde catısıcaklardır..
hele cocuk olduktan sonra herkes kendi dogrularını ögretmek istemeyecek mi ? cocugu siyasete alet edecekler demiyorum ama olayları yorumlama seklinde siyasi görüsünle baglantılı degil midir diyorum..

He diyosanız ki bi taraf baskın cıkıp zaten diger tarafi 1 sene içinde kıvama getirip kendi safına cekıyo.. orasını bilemem :)
Öncelikle evlendiğin kişinin bir birey olduğunu kabul etmelisin. Uyusan dusunceler evlilikten sonra da degisebilir. Ben bunu doğal karsiliyorum. Onemli olan eşlerin birbirlerinin dusuncelerine sozlerine deger vermesi, dinlemesi, saygi duymasi ve empati kurmasi. Asil degismemesi gereken seyler bunlardir. Bu sekilde asilmayacak bir engel yoktur.
Mesela alevi birisi sunni birisiyle evlenemez mi? Ben bu düşüncelerden uzağım.

Fuzuli

Sp Kullanıcı
22 Ara 2020
541
1,475
Ne siyaseti
Millet geçim derdinde acaba isimi kaydedermiyim derdinde
Siz bunların meclisde kavgalarini gerçek mi sanıyorsunuz
Menfaatleri oldumu ne hadeplisi ne mhp lisi oy birliği ile kabul ediyorlar

• Beğen
Tepkiler: neyl

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,927
Öncelikle evlendiğin kişinin bir birey olduğunu kabul etmelisin. Uyusan dusunceler evlilikten sonra da degisebilir. Ben bunu doğal karsiliyorum. Onemli olan eşlerin birbirlerinin dusuncelerine sozlerine deger vermesi, dinlemesi, saygi duymasi ve empati kurmasi. Asil degismemesi gereken seyler bunlardir. Bu sekilde asilmayacak bir engel yoktur.
Mesela alevi birisi sunni birisiyle evlenemez mi? Ben bu düşüncelerden uzağım.
Eymen bekar olduğun her cümlenden belli 🤭🤭

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,927
Biraz eşlerin yapısıyla alakalı, aile içinde siyaset konuşulmuyosa seçimden seçime oy verip bitiyorsa çokta önemli değil ama aile içinde siyaset olmazsa olmazsa o zaman önemli. Sürekli bi çatışma olur. İdeoloji meselesi ayrı bi konu orda eşdurumundan aynı olmalı😁

Son mesajlar