Anket Forumlar sizin için ne anlam ifade ediyor?

Forumlar sizin için ne anlam ifade ediyor?

• Bilgi, paylaşımı, fikir alışverişi iyi oluyor çünkü?

Kullanılan: 11 68.8%
  • forumları seviyorum çünkü?

Kullanılan: 2 12.5%
  • Yararlı buluyorum çünkü?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok ciddiye almıyorum çünkü?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Buraya sadece eğlenmeye geliyorum çünkü?

• Artık forumlar artık ilgimi çekmiyor çünkü?

• Muhabbet etmek iyi oluyor çünkü?

Kullanılan: 4 25.0%
  • Buraya paylaşım yapmak için geliyorum çünkü?

• Kullanılan toplam oy
    16

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Forumlarda bakmadıgım girmedigim konular ise.-Dini konular
-Siyasi konular
Abisi 1 sayfa gibi yazi yazmissin ve ele alip isleyesim geldi vede bunuda diyeyim.

ilk önce 14 ve 15 yil diyorsun ve sen bizden de eskisin sitelerde.

Biz ise 2007 den önce hic bir yerde yokuz ve bizim ilk net de bu tarihten itibaren de vardir.

Bizim internette giris tarihimizde ancak 2007 den sonra olursa ve iste 12 senelik gibi bir tarihimiz var demek olur.

Bilgi edineceksen tabi ki kitabtan edin ve internetten ise islami Forum da baska olur.

Yazi da olsa yazilanlardan bak ve onlar da kaynak veriyorlar mi ve dinledigin seylerde kaynak veriliyor mu veya onu anlatip isleyenler de isin birer ehliler midir.

Son düzenleme:

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
Forumları severim yıllardır az çok içindeyim,
Her şey de olduğu gibi olumlu olumsuz yönleri de var,,
Olumlu yönü bazen güzel insanlarla tanışıyor, paylaşım, muhabbet iyi geliyor insana,

Olumsuz yönleri boş yere Kırmalar, kırılmalar olabiliyor zaman içinde
Bir de forumların kapanması onca emek veriyorsun gün geliyor forum sahipleri forumu kapatıyor onca emek heba oluyor,, 🙃🙃
O yüzden dikkat etmek lazım boş yere insanlar birbirlerini üzmesinler buralardan hepimiz gelip geçiciz,
Hep derim forumlar bu gün var yarın yok yeter ki kalpler kırılmasın gerisi boş,,, 🙃🙃

Teknefes

Bir iz bırak..
Sp Kullanıcı
25 Ara 2020
243
1,106
Zamanında Bir bilgi arastirirken foruma denk gelip de yararlandigim için forumlara asla gereksiz diyemem..
Ama özel kalemlerimizden şahsi eserlerimzden başka bilgileri forum dışında da bulabildiğimiz için demek ki foruma sadece bilgi edinmek için girmiyoruz...
Uzuuun uzuuun yıllardır tanıyan biri olarak forumdan yüzyüze görüştüğüm hala telefonlastigim hatta onlarin hayatlarındaki insanlarla bile arkadaşlık kurduğunu gözönüne alırsam insana insan lazım... Ayni fikir üzere bir araya gelen insanlar hele kesinlikle birbirlerine iyi geliyorlar..
Ben birilerinin yazdıklarını okumak fikirlerini öğrenmekten keyif alıyorum..
Tanıdıkça sevdiğim insanlari da burada gördükçe mutlu oluorum..
Her zaman burada konuştuğum insanlarla yüz yüze de görüşme olasılığını dusunmus ve bu beni heyecanlandırmıştır..
:) Bunu yapan arkadaşlar da olmuştu zamanında.. bence nasıl bakarsak öyle görüyoruz.. bir çok farklı hayat bir çok farklı şehirler ve bir çok frklı düşünce.. bu heyecan verici ve çok çok kıymetli bişey degilmi...
Bence öyle:)

Muallem.

Sp Kullanıcı
18 Ara 2020
1,427
5,275
Eskilerde çok şey- di,
Şimdilerde hiçbir şey.

Herkül-ü yunani
Ve
Rostem-i irani gibi herkes

• Beğen