Hayat Seçimlerden İbarettir

Zümrüt

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,175
3,304

Gönüller şehrinin tutsağıyım. Yakınmalarımın ulaşmayacağı kuytuları seçtim, yıldızların seslendiği anları ve güneşle buluşmalarını seçtim. Var edene yakınlığın inzivasında, onunla olmayı seçtim. Onunla yanmayı ve yol almayı seçtim. Şehir güneşin aydınlığıyla arınırken, içini seyreden gölgemi seçtim. Asılları seçtim seçeneklerin içinden. Yok olmayana ve var edenin imzasını taşıyanın beni götürdüğü makama kul olmayı seçtim.
Ona yöneldim ve onun uzattığı razı olma aşamasını seçtim. Bak dediği yere bakmayı, gör dediğini görmeyi ve onun yolunda mest olmayı seçtim. Halimi gördüğünü biliyor olmanın onuruyla, secdede, onunla buluşmayı ve konuşmayı seçtim. Bana benden yakının rızasını seçtim, onun tarafına geçmeyi seçtim, yokluğu seçtim, varlık kapısının yüceliğini anlamayı ve her hücremle onaylamayı seçtim. Kabul buyur ey Rahmet-i Rahman.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
Ne kadar güzel anlamlı ifade etmiş yakarışını herşeye rağmen teslimiyetini acizliğini kim yazmışsa yüreği çok güzel ve sammiymiş selam olsun yazana ekleyene,,, 🌹🌹🌹🌹

Bir ara kaç kere çağırdım meşgul olduğunu ailesiyle ilgilenini anca onlara yettiğini söylemişti bacım,,, :))

Son mesajlar