Hayat sevince 😊

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
Burda tontiş amca tonton teyze birbirini ıslatarak sevgimi gösteriyor 🤭iş çıkarıyor lar git birde üst baş değiştir işin yoksa çamaşır yıka oy bırak bana iş çıkarmayan sevgi lazım 🤣🤣
Napsin bu herifler kõs kõs otursalar kabahat , hayat dolu olsalar kabahat en iyisi evde tek takılmak bencede 😀

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,726
88,268
Burda tontiş amca tonton teyze birbirini ıslatarak sevgimi gösteriyor 🤭iş çıkarıyor lar git birde üst baş değiştir işin yoksa çamaşır yıka oy bırak bana iş çıkarmayan sevgi lazım 🤣🤣
@Çimen en dertlisi kategorisine seni yazdığı için itiraz ediyorsun bi de. Dert ettiğin şeylere bak 😀

Yüsra

Ne mutlu kalbinin hirasını bulanlara...
Sp Kullanıcı
10 Şub 2023
1,931
8,911
@Çimen en dertlisi kategorisine seni yazdığı için itiraz ediyorsun bi de. Dert ettiğin şeylere bak 😀
He dimi kirlenmek güzeldir diyip eğlencenin dibine vurup birde camur banyosu yapmak lazım😁 da işte bende o eğlence kısmından çok işkence kısmında kalıyorum 😁ofya harbi ben niye bunu dert ediyorum 🤣

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
He dimi kirlenmek güzeldir diyip eğlencenin dibine vurup birde camur banyosu yapmak lazım😁 da işte bende o eğlence kısmından çok işkence kısmında kalıyorum 😁ofya harbi ben niye bunu dert ediyorum 🤣
Şu hayattaki en güzel şeylerden biridir kirlendigini düşünmeden eğlenmek oynamak camurda tozda cosmak 😀 ruhlar kalplere zeval gelmesin der işime dönerim 😊

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K