Sohbet Herkes Tarafını Seçsin 🍽

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,320
18,199
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Bu sabah yapamadim maalesef..kahvalti yapamayinca aksi nalet huysuz bir ihtiyara dönüsebiliyorum ben..he diyeceksiniz ki normaldede cok farkli degilsin,oda kabül😀ama menemen nedir yaw, sucuklu yumurta candir. en iyisi kuymak tabi onu herhangi biseyle kiyaslamak bile abes olur..şimdi yumurtasiz menemen dusundumde onunda gideri var valla kafam karisti kahvalti yapmadimya hepsi cazip geliyor😀ne demiş atalar sarisına ekmek banamadığın hicbirşeyi kahvaltidan sayma😀

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,332
Bu sabah yapamadim maalesef..kahvalti yapamayinca aksi nalet huysuz bir ihtiyara dönüsebiliyorum ben..he diyeceksiniz ki normaldede cok farkli degilsin,oda kabül😀ama menemen nedir yaw, sucuklu yumurta candir. en iyisi kuymak tabi onu herhangi biseyle kiyaslamak bile abes olur..şimdi yumurtasiz menemen dusundumde onunda gideri var valla kafam karisti kahvalti yapmadimya hepsi cazip geliyor😀ne demiş atalar sarisına ekmek banamadığın hicbirşeyi kahvaltidan sayma😀
40 yılda bir konusan karatona bak roman yazmıs belli cok acıkmıs :D
Yumurtasız menemene bende varım hadi yapta yiyek 😂😋

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,725
13,490
Ya cok yogun zamanına denk geldin :)
Ya sen olağanüstü yapıosun seninkinin yanından gecemez :D
Yada bize özel muamele yaptılar 😂
Yoğun zamanına da denk geldim, normal zamanına da boş zamanına da.
Ben kendi damağıma göre yapıyorum. Bana çok güzel gelen başkasına güzel olmayabilir. Ama şunu söyleyeyim. Ben menemeni inşaatta öğrendim. Hiçbir evin, iş yerinin mutfağı inşaatın yerini tutmaz.

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,368
26,732

Bu şimdi ihtiyar olmadığını iddia ediyor 😏

• Beğen
Tepkiler: Kenshi

Son mesajlar