Forum Oyunu İçindeki Cümleyi Söyle..!

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
@Çimen Sanırım küsmüş, yoksa kendiyle aram iyiydi, ne güzel kokulu deterjanlarla ve yumuşacık bezlerle temizliyordum kendisini, sesimi demek ki beğenmemiş 😄
Duvar ve ayna bile garibani beğenmemiş, sesime ses olmamıştır, onlarda biliyor paranın kimde olduğunu 😄
Bence onlarda kimin konuşmaya ihtiyacı olduğunu biliyorlar 😃 hem yumuşak davranilmaya değil sert olmak istiyorlar belki 😃 hiç yumruk attın mı 🙄 malum öyleleri makbul oluyor 😃

• Beğen
Tepkiler: "Eflal"

^^Pelpelik^^

Keep Smile ;)
Sp Kullanıcı
13 Haz 2023
1,212
5,659
Bence onlarda kimin konuşmaya ihtiyacı olduğunu biliyorlar 😃 hem yumuşak davranilmaya değil sert olmak istiyorlar belki 😃 hiç yumruk attın mı 🙄 malum öyleleri makbul oluyor 😃
Bak bu taraftan hiç bakmadım 😯 bundan sonra görecek o duvar der ,sıradaki temizliği iple çekerim 😄 hiç atmadım, kız ben atmadan elim agiriyor, atsam hiç düşünemiyorum 🙈 kum torbasına atmışligim var onunla hava atayım 😎

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: "Eflal" ve Çimen

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
Bak bu taraftan hiç bakmadım 😯 bundan sonra görecek o duvar der ,sıradaki temizliği iple çekerim 😄 hiç atmadım, kız ben atmadan elim agiriyor, atsam hiç düşünemiyorum 🙈 kum torbasına atmışligim var onunla hava atayım 😎
Ben sildim temizliklere giderken hiç sevmedim :zynp: yumruk atmak can acıtıyor evet ama sıkmıyor 😃 kum ayrı bir evre onun verdiği zevk mükemmel tarifsiz 😊

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K