Icler Acisi.

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
içler acisi bi durum müslümanların düştüğü durum.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,103
içler acısı şükür etmek yerine,,hep bir şeylerden şikayetleniyoruz,

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Her ülkede aynısı olmasa da değişik versiyonları mevcut aslında.allah akıl fikir versin cümle müslüman a.rezil ediyorlar güzelim dini.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,103
olsun ne yaparlarsa yapsınlar İslama asla zarar gelmez Rabbimiz koruyor,,ayetinde dediği gibi..onlar Allah'ın nurunu söndürmek istiyorlar, kafirler hoşlanmadalarsa Allah nurunu tamamlayacaktır saff süresi 8.ayet

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
olsun ne yaparlarsa yapsınlar İslama asla zarar gelmez Rabbimiz koruyor,,ayetinde dediği gibi..onlar Allah'ın nurunu söndürmek istiyorlar, kafirler hoşlanmadalarsa Allah nurunu tamamlayacaktır saff süresi 8.ayet
Evet Abla islama zarar vermez lakin inananlara zarar veriyor ,Dini alaya dalgaya alan bu insanlar inananları dinden ediyor..

Yaban Gülüm

Fe Eyne Tezhebûn
Sp Kullanıcı
9 Mar 2017
2,881
7,786
Ilk videoyu izledim. Video kurgu gibi geldi bana. Benzerlikleri yok mu elbette var.

2. Videoyu da izledim. Benzerliklerin bir çoğunun farkındayız fakat ne yapabiliyoruz. Yada ne kadar etkili olabiliyoruz .
Bu görüntülerin bir çoğu alenen zarar vermek için kurgulanmış. Biraz bilinç olan bir Müslüman bunlara kanmaz.
Asıl tehlike sinsice içimize enpoze edilenler. Farkettirmeden değiştirilenler.
Tesettür gibi.
Ve son nokta diyebileceğimiz camilerimizin tabure doldurularak kilise modeli oluşturulması.
Ve yetkililerin sessiz kalması.

Onlar bizi kandırmaya kendilerine benzetmeye her zaman çaba gösteriyorlar. Biz de kandırılmaya müsaade ediyoruz. Acı olan bu :(

Son mesajlar