Üye Sözlük İklil

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
Aaaa Severim kendisini :love:
Nickini, nickinin anlamını, uslubunu büsbütün severim yani :)))
Aslında cok muhabbetli, espirili biri oldugunu düsünüyorum, ama o daha cok gizemli takılmayi seviyor :cool::)
Rengi gibi kendide asil :)
İyiki tanımısım :)
Bu yorumu yazarken daha cok yeniydim :)
Halen ayni düsünüyorum.. ama eklemek istediklerim de var.. :)

muhabbetli, espirili biri oldugunu düsünüyorum ama gizemli takılıyor demisim :D
acıldı o kutu acıldı hzhz
Ve ben “bize” özel halini ayrı bi seviyorum :kalp:

henüz daha tanısalı 1 ay falan oldu ama sanki yıllardır tanıyormusum gibi içten, sıcak ve samimi ❤

Foruma ilk geldiğimde (tanımadıklarım arasında) bana ilk yakınlık gösterenlerin basında Sevgili @İklil geliyor.. :)
Yani ilk adımı o attı beni arabayla kacırdıgın günleri unutmadım hzhz

Aslında ablasın biliyorum :) ama ben sana ilk iklilim dedim sende izin verirsen öyle kalsın :)))
Aramıza mesafe sokma hzhz

Seviliyorsun... ?

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,318
29,309
Bu yorumu yazarken daha cok yeniydim :)
Halen ayni düsünüyorum.. ama eklemek istediklerim de var.. :)

muhabbetli, espirili biri oldugunu düsünüyorum ama gizemli takılıyor demisim :D
acıldı o kutu acıldı hzhz
Ve ben “bize” özel halini ayrı bi seviyorum :kalp:

henüz daha tanısalı 1 ay falan oldu ama sanki yıllardır tanıyormusum gibi içten, sıcak ve samimi ❤

Foruma ilk geldiğimde (tanımadıklarım arasında) bana ilk yakınlık gösterenlerin basında Sevgili @İklil geliyor.. :)
Yani ilk adımı o attı beni arabayla kacırdıgın günleri unutmadım hzhz

Aslında ablasın biliyorum :) ama ben sana ilk iklilim dedim sende izin verirsen öyle kalsın :)))
Aramıza mesafe sokma hzhz

Seviliyorsun... ?
Demekki hiracım yıllar geçtikçe yeni yorumlar ekleyeceksin eminim ?size özel hallere gelince ortam önemli tabiki canım ??İklil reel hayattaki benim sizlere yansıması belki eksiği çoktur ama kalbim aynı yani içimden geldiği gibi şu üç günlük dünyada güzellikler görebiliyorsak güzellikler katabiliyorsan hayata bazı kalplere dokunabiliyorsak ne mutlu bize ben giderim adım kalır gibi oldu bu sende seviliyorsun canım benim gün ışığına benzer bir kalbin var senin kapalı perdelerden bile içeri sızan hep böyle olursun inşallah güzellik teşekkür ederim iklilim diyebilirsin bu benimsemekle alakalı ben seni benimsedim yanlız aşikar görmesin ????

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
Demekki hiracım yıllar geçtikçe yeni yorumlar ekleyeceksin eminim ?size özel hallere gelince ortam önemli tabiki canım ??İklil reel hayattaki benim sizlere yansıması belki eksiği çoktur ama kalbim aynı yani içimden geldiği gibi şu üç günlük dünyada güzellikler görebiliyorsak güzellikler katabiliyorsan hayata bazı kalplere dokunabiliyorsak ne mutlu bize ben giderim adım kalır gibi oldu bu sende seviliyorsun canım benim gün ışığına benzer bir kalbin var senin kapalı perdelerden bile içeri sızan hep böyle olursun inşallah güzellik teşekkür ederim iklilim diyebilirsin bu benimsemekle alakalı ben seni benimsedim yanlız aşikar görmesin ????
1-2 aya yine gelir eklemeler yaparım ben buraya hzhz
Su gibisin ki sen, sana kanmak mümkün mü bynutan:
hee Bide şu yorumuna öldüm bittim eridim :D “gün ışığına benzer bir kalbin var senin kapalı perdelerden bile içeri sızan hep böyle olursun inşallah...“:kalp::kalp:
Yani diyosun ki.. kapalı kapılar sana işlemez, pencereden girersin, orada kapalıysa bacadan gelirsin ama bi şekilde İçeri sızarsın :D
Yeterki kafama koymayayım virüs gibi kana karısırım ? haha:
???

İklil

Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,318
29,309
Iste bu yüzden senin tabirin ile Dantaktar susar ve gider uslu usluhaha:haha:haha:
Takriben şu an bankada işler fazla yoğun degil sende foruma bakıyorsun sol tarafta bulunan teyze seni kesiyor çünkü gülüyorsun kendi kendine dikkat ette koyu gri takım elbisene çay dökülmesin dandaktar ??

İklil

Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,318
29,309
1-2 aya yine gelir eklemeler yaparım ben buraya hzhz
Su gibisin ki sen, sana kanmak mümkün mü bynutan:
hee Bide şu yorumuna öldüm bittim eridim :D “gün ışığına benzer bir kalbin var senin kapalı perdelerden bile içeri sızan hep böyle olursun inşallah...“:kalp::kalp:
Yani diyosun ki.. kapalı kapılar sana işlemez, pencereden girersin, orada kapalıysa bacadan gelirsin ama bi şekilde İçeri sızarsın :D
Yeterki kafama koymayayım virüs gibi kana karısırım ? haha:
???
Teşekkür ederim canım güzel sözlerin için gün ışığım benim her daim yazabilirsin başımın üstünde yerin var ??Seviliyorsun canım ???

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Takriben şu an bankada işler fazla yoğun degil sende foruma bakıyorsun sol tarafta bulunan teyze seni kesiyor çünkü gülüyorsun kendi kendine dikkat ette koyu gri takım elbisene çay dökülmesin dandaktar ??
Vallaha nokta atışı tespitlerinle saygı ve hürmetle kendime çeki düzen vererek Dantaktar susar değerli muhterem :D

Son mesajlar