Bunu Konuşalım İlişkileri Öldüren Sebepler

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,917
Erkek olsun kadın olsun hiç kimse hiçbir ilişki ve bağın kopmasını istemez. Özellikle de evlilik gibi köklü ve güçlü bir bağın. Fakat kopmaması için mücadele etmeden, sadece kopmamasını istemek yeterli değildir. Evlilikleri bitirme noktasına getiren, ilişkileri öldüren bazı sebepleri şunlardır :

~Onun karakterini veya ailesini eleştirmek.
~Aşağılayıcı konuşmak.
~'Sorun bende değil sende' deyip suçlamak.
~Konuşmalarını dinlemeyip ilgisiz kalmak.
~Sıkıntıyla mücadele etmemek.
~Fedakarlık ve feragatin eşlerden sadece birine hasredilmesi.
~İhmal etmek.

Var mı eklemek istedikleriniz?

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,923
Ailesini elestiriyorum evet, o asla onlarda kusur kabul etmesede yinede elestiriyorum :canbaz:

Kazan fikri bende hâlâ sabithzhz
Aynen
“Ama bizde 20 yıl sonra gelinen nokta şu”, deyip buraya bi dialog yazardımda banlanmanın sırası değil şimdi 😅😅😅

Artık bi noktadan sonra”haklısın hanım” deyip benle beraber kendi tarafına sallayıp savurduğu için hem ben hem kendisi deşarj oluyo buda ilişkiye olumlu yansıyor😀
Hey allahım yazdıklarıma bak ya😂

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Aynen
“Ama bizde 20 yıl sonra gelinen nokta şu”, deyip buraya bi dialog yazardımda banlanmanın sırası değil şimdi 😅😅😅

Artık bi noktadan sonra”haklısın hanım” deyip benle beraber kendi tarafına sallayıp savurduğu için hem ben hem kendisi deşarj oluyo buda ilişkiye olumlu yansıyor😀
Hey allahım yazdıklarıma bak ya😂
Benimki de öyle yapsa cok rahatlayıp deşarj olcam ama yok illa zıttıma gitcek :) sinir şey:trip:

Son mesajlar