Haberler Kadın Cinayetleri

Fuzuli

Sp Kullanıcı
22 Ara 2020
541
1,475
Kadın cinayetlerinin büyük bir bölümünün temelinde ekonomik sorunlar vardir.
Ekonomi bozulunca mutluluk bozuluyor huzur bozuluyor.
Ayrıca boşanma sonunda nafaka hemde olenece ödenmesi artik işi kin nefret gibi düşüncelere götürüyor.
Zaten belli bir maasi olan bir kişi maaşının 1/3 ünü nafaka vermesi o kişinin artik bir daha evlenmesini zora sokuyor.
Tabi bence

Suskun Yürek

Sp Kullanıcı
27 Eki 2020
310
1,669
Bunların böylesine gerçekten şidet uygulayanlara öldürenlere adalet uygulansa salınmazdı. :(

Kadını kasten öldüreni öldürmek lazım,kusuruma bakmayın net fikrimi söyleyeceğim çekinmeden
Tecavüz edenleri Cezalandırmak lazımki ibret olsun.Adam sokakta kadın dövüyor bizim Millet izliyor tepki yok, linç edilse bir daha yapamaz.
Öldürülen kadının hayalleri ne olacak yazık. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,650
13,251
Çok şeyler yazmak isterdim buraya ama ne bana ne de buraya yakışmayacak...

Elazığ'da merkeze bağlı Aksaray Mahallesi Kuleli Sokak’taki boş bir arazi üzerinde bulunan barakada meydana gelen olayda alınan bilgiye göre, cinayet şüphelisi Salih Yılmaz C. (21), kız arkadaşı Emine Fulya Akçelebi’yi, barakada defalarca bıçaklayıp öldürdükten sonra kaçtı.

GENÇ KIZI ÖLDÜRÜP ARKADAŞINI ARADI
Şüpheli arkadaşlarını arayarak “sevgilimi öldürdüm” demesiyle olay ortaya çıktı.

Polisin incelemesinin ardından Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırılarak otopsisi yapılan Emine Fulya Akçelebi'nin cenazesi, bugün morgdan alınarak Ehlibeyt Cem Evi’ne götürüldü.

Cinayet şüphelisi ise bugün İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı ekiplerce gizlendiği Hicret Mahallesi’ndeki dedesinin evine düzenlenen operasyonla yakalandı.

Emniyete götürülerek işlemleri tamamlanan şüpheli "kasten adam öldürme" suçundan adliyeye sevk edildi. Mahkeme karşısına çıkartılan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son mesajlar