Karantina Sonrası

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Biraz da karantina sonrasını konuşalım mı?
Düşünün,salgın bitmiş,hayat normale dönmüş ..
En çok yapmak istediğiniz ne mesela ?
Ne zaman biter bu kasvetli günler?

Kendi adıma en çok yapmak istediğim şey oğluma sıkıca sarılıp şapur şupur öpmek olacak ..

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Burayı görmemişim konular bazen hızlı kayıyor,,, :)

Hergün ne güzel gidiyorduk camimize,,,
Camimizden uzak kaldım, sohbetimizden uzak kaldım onun dışında, Çok değişiklik olmadı hayatım da
Evdeyim genelde evden eve giderim,,, :)

Çok sosyal olan için zor olmuştur ve çalışanlar için şükürler olsun halimize,,,

Maskesiz ve eldivensiz günlerde gelecek inşallah zor olmayıp markete gitmek bile zor oldu,,, geçecek inşallah,,

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Karantina bitti,başta biraz tedirgin olsak da her yere gittik,maske takmadık,sosyal mesafeye uymadık.
AVM,düğün salonu,plajlar her yer açıldı,tatil yöreleri doldu taştı.
Eskisinden daha çok vaka sayısı var şimdi,çember daraldı,her az kapımızı çalabilir minicik virüs.
Sonuç yeni karantinada gebe gelecek günler..

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,336
Karantina sonrasi hayat biraz biraz normale dönsede bazi seylere halen „korona var“ bahanesi buluyoruz..

Yani aslinda bu süreci isimize geldigi gibi kullaniyoruz..
Ben kalabalik bi ailede büyümedim.. hatta babaanne/anneanne dede kavrami bende pek yoktur..
bu yüzden hep gipta ederim imrenirim büyük kalabalik ailelere..

Mart ayindan beri gözlemledigim bisey varki, cogu kisi aile büyüklerini korumak adi altinda mesafe koydular..
„Anne sana gelemiyoruz kusura bakma korona var senin iyiligin icin“ tmm eyvallah.. onun iyiligi icin..

Ama yazin ortasinda tatillere gitmeye baslaninca tatile korona yok, anneye babaya, dedeye neneye korona var..
Fazla yaklasma.. tedirgin etme ama istedikten sonra kapisina önüne gidip pencereden bile gönül alinabilinir..
Öyle icimi dökesim geldi cok konuyla alakali yaziyormuyum yoksa disina mi ciktim onuda kestiremedim :)
Tek bildigin bu tarz davranislari gördükce baya baya icim aciyor rahatsiz oluyorum..
Yaslilik zor.. insan cok bisey beklemiyor..
iki cift tatli söz.. halinin hatrinin sorulmasi.. biraz muhabbet.. aranip sorulmak..
Allah ömür verdiyse hepimiz bi gün yaslanicaz..
yapmayin su iki yüzlülügü..
az duyarli olun.. anlayin.. anlamayanlara anlatin..

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,614
42,960
Ben çok karantinada kalmasamda bazı şeylerden hala sakınıyorum.
Berber fobisi oluştu bende saç sakal karıştı belkide bitlendim haberim yok:))
Ya uzar giderler yada makinayla saç sakal 3 numaraya düzlenir bakalım..

eşimi ben straş ediyorum corona girdi gireli :)
Evleneydi eşinde seni ederdi traş bu sıkıntıyı yaşamazdın 😂

Ayrıca bende artık hersey normale döndü bi maske kaldı ondanda kurtuluruz inşallah tez zamanda :)

Son mesajlar