Karaton & Haylaz :)

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,437
66,731
Öncelikle hamsi kendi türünün tek örneğidir ona balık muamelesi yapmayalım lütfen o hiçbir familyaya ait değildir kabul etmiyoruz??
Videoaya gelecek olursak arkadaşım bizim bir yemek kültürümüz var yani şekil şukul yapacaz diye balığın cılkını çıkartmaya gerek yok
Balık tavada kızartılır yanına yeşil biberler falan güzel Bi çoban salatası marulsuz
Soğan dilimlenir vs
Biz balığı böyle gördük böyle sevdik.
Hamsiyi iese görmeden sevdik?
Adam şov yapacak şef olacak master yapacak diye damak tadımızla oynatmayız yani?
Öykücüm duydun baslıktan karatonu haylazı silelim..
Kocaman Hiranin mutfagı yazalım lütfen ???

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,600
42,883
Yaa patronsun dedik önüne bi hamsi tava koymayalım dedik anamm ne saydırdın haha:

Haylaz abiminde zamanında yardımını çok gördüm hemde kuzensiniz unutmayım onuda dedim uzaktan kuzen biliyom açıklama yapmayayım o kadar :)
benimde tek sevmedigim şey çorba diger herseyi ne bulsam yerim ama tat önemli tabi :)
Çok pis bogazmıyım ne hzhz

Son düzenleme:

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,437
66,731
Yaa patronsun dedik önüne bi hamsi tava koymayalım dedik anamm ne saydırdın haha:

Haylaz abiminde zamanında yardımını çok gördüm hemde kuzensiniz unutmayım onuda dedim uzaktan kuzen biliyom açıklama yapmayayım o kadar :)
benimde tek sevmedigim şey çorba diger herseyi ne bulsam yerim ama tat önemli tabi :)
Çok pis bogazım ne hzhz
Bende uzaktan akrabalariyim öykü bilmion mi hzhz
Onlarin tee dedelerinin dedelerinin dedesi ankaradan trabzona göc etmis :D öyle ayri düstük biz haha:

Son mesajlar