Üye Sözlük Karaton

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,320
29,328
Herkes yazmış bende eksik kalmayayım ?
Buraya geleli üç sene olmuş ..Yağmur olarak gelmiştim ilk çoğu kişi bilemediysede iklil olduğumu karaton ilk andan itibaren iklil oldugumu bilmişti ?Karaton çok iyi bir gözlemcidir ..
Konulara farklı bir bakış açıyla bakar ..
Yok zannedersin ama çogu şeyden haberdardır.Karadenizli oldugundanmı ne asi ve hırçındır..(Bazen anlaşamıyoruz )?Çok farklı bir düşünce sistemi var zor bir sistem tabiki buna huysuzluguda eklenince 9 köy öteye kaçmak en güzeli susacaksın o ara sonra düşünüyor tartıyor ve ne olumluysa onu tatbik ediyor ..Forum için çabalıyor ve engüzeli neyse o olsun istiyor bu ailede herkes değerli ve önemli onun için ...Forumuda iyiki kurmuş güzel insanlarla tanışmamıza vesile oldu patron tesekkürler..
Dilerim herdaim mutlu olasın mutluluğu bulasın ..?

mûstahsen

Sp Kullanıcı
25 Mar 2018
448
2,323
"Seversem seni mahvolurum" diyor suan fonda ki şiir..gerci siir de sevmiyorsun..:)

Her ne kadar tarafsız ve olculu davranişların olsa da, sanırim ya karadeniz inadindan ya da safligindan forumda butunlugu koruyamamişsın..(yazanlarin yarisi yok..)nerden baksan 4 parca!..tabi bunun nedenleri,nicinleri, vsvs..yaranı deşmek istemem..:aslinda 20 yil oncede boyleydi forumlar..yola ciktiklarinla, yolun sonunda buluştukların ayni insanlar olmuyor malesef..

Yukarida yazanlardan bazıları sivri dilli ve huysuz oldugun minvalde birseyler yazmış, keşke bana da gostersen bu yuzunu..:d

Yonetici olupta herkesi mutlu etmek ya da etmeye calişmak sana gore değil..akıl sahibi bir adamsın..ve bence latifelerin de gayet renkli..

Farzedelim ki,mustahsen guzel bir kiz....Annem de dese ki..
  • Kızim bak, surda şoyle aklı başinda bir adam var,adı karaton..bir de kardeşi var alperen..
  • E anneee..
  • Birini tercih etsen..ben de artik senin muruvetini gorsem kızim..
  • Anneme aynen şöyle derim..Anacuum, evet karaton aklı başin da bir adam,onunla fikirlerimiz de yakın..lakin ben kalbimin sesini dinliyorum ve alperen'i tercih ediyorum..derdim.. :)
( bu yazdigimdan karaton kalpsiz (mi) anlami cikarmaya calısmayin..)

Son tahlilde, ben karaton'dan raziyim..Allah ta ondan razi olsun efem..

Not: başka hic bir uye hakkinda degerlendirmem olmayacaktir..(muallem haric)

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Başka bir forumda görmüştüm kardeşimi ilk 3,5 sene önce, sonra burayı açmış bizlerde severek üye olduk
Çok konuşmazdı hala öyle,, :)

Sabırlı, mantıklı biri bazen şakacı olup oluyor güldürür bizleri görünce gülüyorum bazı yorumlarına iyi yapıyor ama,, :)

İnsanları kırıp dökme bir tarzı yok arada, bazen sert mizacı var evet herkesin bir artık eksi yönü vardır mutlaka,,, ???olabilir insanız sonuç olarak, aramızda öyle kayda değer kırgınlığımız olmadı, Rabbimiz de kardeş applaa çerçevesinde devam etmeyi nasip etsin inşallah,, ☕☕
Zaten abla kardeş saygı çerçevesinde olmasaydı bir çok şey olmaz devam etmezdi Rabbimiz yolunu açık etsin kardeşim,,, ??

İyi bir forumcu kardeşimiz nerede de ne yapılması gerektiğini iyi biliyor, gözlemci akılcı bir bakış açısı var, yılların tercümesi olsa gerek,

Bu forumu iyi niyetle açıp bizlerin bir araya gelmesine vesile oldu,
Amacı hep beraberce bilgi alışverişi, insanların özgünce yazıp çizmeleri, araya güzel sohbetler serpiştirerek birbirimizden faydanalıp saygı içinde muhabbet etmemiz yönündedir,,,

Teşekkürler kardeşim forumunu yeniden açıp bizleri buraya topladığın güzel insanlarla böyle güzel muhabbetlere vesile olduğun için Allah razı olsun,, Rabbimiz niyetini kabul edip seni düşüncende muvaffak etsin inşallah,,, ?????
😏😏😏🤭🤭🤭🤭

Vay be neler yazmışım,, hala aynı şeyler geçerli hemen hemen değişen bir şey yok,, 🧐🧐😑😑🙃🙃

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,919
Karaton'u yaklaşık üç yıldır tanıyorum. Forumla tanışmama vesile olan kişidir. Gerek karakteri, gerek ilmî, duruşu, ahlakı, sabrı herşeyiyle takdir ettiğim ender insanlardan biridir.
Gerçek bir arkadaş, gerçek bir dost, gerçek bir kardeştir.
Kafanıza takılan herhangi bir sorununuz ya da bir sıkıntınız olduğunda çok rahatlıkla kapısını çalabileceğiniz, sizi büyük bir sabırla dinleyen , yardımcı olmaya çalışan biri...
Foruma gelenler olmuş gidenler olmuş... Bunun müsebbibi olarak Karaton'u görmek adil bir yaklaşım olmaz. Yazı dili tehlikeli olduğu için çoğu zaman yanlış anlaşıldığını düşünüyorum.
Onun ilmi ve olaylara bakış açısı sizde yeni pencereler açılmasına vesile oluyor.
Kendisinde eleştirebileceğim tek şey biraz fevri hareket etmesidir.
Burda @Alperen61 ile yapılan kıyaslamalar tamamen ikisinin anlayışına sığınarak espri amaçlı yazılan şeyler. Ben ikisini çok farklı değerlendiriyorum. Bu farklılık biri diğerinden daha değerli sonucunu çıkarmıyor.
Bence her ikiside kendisini çok güzel yetiştirmiş, farklı kulvarlarda kabiliyetlerini sergileyen , farklı karakterler...
Foruma çok fazla yansımayan ama merhameti ve nezaketiyle size şapka çıkartan, bu zamanda hâlâ bu kadar iyi insanlar var mı dedirten bir Karaton var perde arkasında.
Rabbime herşeyi gönlüne göre versin. Yoluna iyi, güzel ve kıymetini bilen insanlar çıksın inşallah.
Iyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanımışım patron...

Ötüken

Sp Kullanıcı
18 Ağu 2018
893
6,489
Pek konuşmadık forumla alakalı konular dışında ama duruşuyla, tavrı ve yorumlarıyla adam gibi adam imajı var benim gözümde adaletsizlikten uzak ki ne olursa olsun düşüncelere değer veren biri.. Allah kendisine ailesine gönlü gibi güzel bir hayat nasip eylesin :)

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,320
18,199
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Arkadaslar konuya yorum yapan herkese teşekkur ederim:)

Forum hayatim boyunca ön planda olmayi pek sevmedigim icin kendimle ilgili konulara pek rağbet göstermem..

Buradaki yorumlari cevapsız bırakmamak icin bir iki satır yazayım:)

Eylul basak ve Ötüken turcell gibisiniz insanı hayata bağlarsınız siz, her daim var olun ikinizde şahsınıza münhasır kıymetli insanlarsınız:)

Mustahsen iyi bir gozlemcisin.fakat bilgi eksikliginden kaynakli olarak, parçaları yerli yerine oturtamama veya yanlis yerlere yanlis parcalar koyma durumu ortaya çiktigi icin puzzle tamamlanamamakta:) ama kiz olsaydin seni abime kaptırmazdım 😃

Sukut abla ah sen yonetimde olmayacaktın bak o zaman pamuk sekeri gibi bi adam olmazmıydım ben:))

Konuya yorum yapan butun arkadaşlar hepiniz çok kıymetlisiniz ve hepiniz sevgi platformu ailesinin vazgecilmez birer parçasısınız her daim var olmanız dileği ile..

Dipnot: Ben kendimi kimse ile kıyaslamam, kıyaslamalarıda hic kaale almam..Hele abimi kimseyle kıyaslamam niye çünkü benim abim:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Sukut abla ah sen yonetimde olmayacaktin bak o zaman pamuk sekeri gibi bi adam olmazmiydim ben:))
Olsun her zaman görelim pamukkk 😏😏🤭🤭🤭halini sorun değil alıştık sana kardeşim,,, ☕☕
Allah için değer veriyoruz şahsım emin ol,,yoksa uğraşmam hiç senle ne de böyle yaparım 😏😏😏az çok birbirimizi öğrendik, hamdolsun düşe kalka gidiyoruz, 🤭
Forumcuların son nesli olarak,,, 🤭

Her zaman iyi ol inşallah Allah'ın laz'ı😏😏🙃🙃

Son mesajlar