Yeni Üye Merhaba

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,332
Neyse ki ben duyarlı bi adminiçe Olarak sana “nereye düstüm ben” düsüncesini yasatmak istemiyorum :D

@Alperen61 abim eksik tanıttıysa bi özet geceyim..
Forumu kuran karaton lakin zamanında yaptıgı hatalar yüzünden devretmek zorunda kaldı tapusu bende :D
Bak burası mühim.. bi daha oku bence :D tapu Hirada :D

turnalıylada bi alıp veremedigim yok güzel köy, ha atın bu sıyah elbiseli usagı o köyden :D
Diyeceklerim bu kadar :D

bol keyifli forumlar dilerim :) 🌸🌸🌸

HayLaz61

Ah Mine-l Aşk
Yarışma Birincisi
9 Mar 2017
1,956
12,713
Yan medya dayınız oy toplasın diye mi bütün bunlar
Aldığımız bilgilere göre yarışma kuralları çerçevesinde yarışmanın açıklandığı tarihten itibaren Ailemize katılan yeni üyelerimizin oylarının geçerli olmayacağı bilgisi basına sızdırılmıştı.
bu konuda @Karaton ve yarışma nın idari yöneticisi olan @iklil ' e mikrofonları uzatıyoruz :D

- - Da' neden bu konuda uzatıyoruz :D
ilgili bölüme taşınsın lütfen :)
Yan-MedYa

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,320
18,199
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Aldığımız bilgilere göre yarışma kuralları çerçevesinde yarışmanın açıklandığı tarihten itibaren Ailemize katılan yeni üyelerimizin oylarının geçerli olmayacağı bilgisi basına sızdırılmıştı.
bu konuda @Karaton ve yarışma nın idari yöneticisi olan @iklil ' e mikrofonları uzatıyoruz :D

Yan-MedYa
Arkadaşlar ben yan medya okumuyorum imza rte😃
Hep spekülasyon hep asparagas😃

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,897

Yan-MedYa
Bir gün gümbürtüye gideceksiniz haberiniz olsun. Benden söylemesi Yan-Medya 😀

Son mesajlar