Haberler Murat Kurum mal varlığını açıkladı

Leyla

Sp Kullanıcı
25 Ocak 2024
74
370
images - 2024-02-27T085721.666.jpeg

AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Kurum; "Mal varlığımızı açıklamada herhangi bir sorunumuz yok. Ankara'da evimiz var. İstanbul'da evimiz var. 1 tane arabamız var. Biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu. Biraz borcumuz var. Ev aldığımız için o eve olan borcumuz var. 2 yıl daha borç ödeyeceğiz." dedi.

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
Bizler buna benzer paylaşım yapan çok şeffaf dolu bütün siyasetçilerden ne anlamamız gerekiyor bilemedim,,, 🙄
Rivayete göre Ekrem çok çalmış yapa yapa yuvamistanbul yapmış , bu siyasetçiler şimdiden açık ve net oluyorlar ki 5 yıl sonunda malım buydu uzerine anca bir ev koydum oda maaşımdan demek için sanırım 😃 tabi kimin üzerinde ne kadar malları var bilemem 😏

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,704
88,202
Rivayete göre Ekrem çok çalmış yapa yapa yuvamistanbul yapmış , bu siyasetçiler şimdiden açık ve net oluyorlar ki 5 yıl sonunda malım buydu uzerine anca bir ev koydum oda maaşımdan demek için sanırım 😃 tabi kimin üzerinde ne kadar malları var bilemem 😏
Vah vah... Bu zamana kadar Ekrem bey sadece bir ev mi alabilmiş? Geri kazandığını tatillerde mi yemiş? İnanan varsa beri gelsin...

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K