Forum Oyunu Ne Zaman Düzeleceksin ?

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,955
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
Şu olaylar bir bitsin!
Şu olaylar bir bitsin!

Ah kardeşim ahh bu hayat seni ne kadar yormuş, meğer ne dertler sığdırmışsın hayatına... Toplu taşımalarda, yollarda ömrün geçmiş, boş koltuğa oturunca biraz dinlenirim diye sevinmişsin. Çevrende olmaması gereken insanlara gereğinden çok güvenmişsin, sevmişsin ama birçok kazık yemişsin.... Yaşadığımız şeyler ne kadar yorucu da olsa bize öğrettiği şeye tecrübe diyoruz. Bu hayat seni üzmüş belli ama sana iyi bir şey katmış. Unutma her insan aynı değil ve yaşanacak güzel günler var. Sadece biraz zamana ve hayatına yeni renkler katacak ruhlara ihtiyacın var. Yani düzelicez inşallah. Şu olaylar bir bitsin!

ahahah =)))

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
5,000
31,702
44
BOLU
3 vakte kadar!
3 vakte kadar!

'Ben yoruldum hayat, gelme üstüme!' dediğini duyar gibiyiz... Son zamanlarda her şeyi fazla kafaya takmışsın, dolayısıyla hayatın seni fazla yorduğunu düşünüyorsun. Her şeyi kendi başına halletmeye çalışma. Sıkıntını, derdini sevdiklerinle paylaş. Bırak sana yardım etsinler, yanında olsunlar. Tamamıyla sahip olamadıklarına odaklanmamaya çalışmalısın, sahip olduğun güzel şeylerin de var olduğunu hatırla! Her zaman gece olmayacak, elbet güneş doğacak! Bu da yakın zamanda olacak

FırtınaKıran

Çokta Umrumda
Sp Kullanıcı
27 Ağu 2021
858
4,420
16
Bolu
Onu bulunca!
Onu bulunca!

Aşk istiyoruz, aşk bekliyoruz... Heyecandan kalbini yerinden çıkaracak, sevmenin ve sevilmenin ne demek olduğunu iliklere kadar hissettirecek biri gelince düzelicez galiba... Sevmek güzel şey tabii, ama yakındır. Sohbetinin aşırı sardığı, sana her anlamda çok iyi gelen biri... Düşüncesi bile ne güzel hissettirdi dimi? Öyle biri girecek ki hayatına, sana hissettirdiği değer her geçen gün seni güzelleştirecek!

Mevsim

Yarışma Birincisi
23 Ara 2017
1,584
10,193
İstanbuL
3 vakte kadar!
3 vakte kadar!

'Ben yoruldum hayat, gelme üstüme!' dediğini duyar gibiyiz... Son zamanlarda her şeyi fazla kafaya takmışsın, dolayısıyla hayatın seni fazla yorduğunu düşünüyorsun. Her şeyi kendi başına halletmeye çalışma. Sıkıntını, derdini sevdiklerinle paylaş. Bırak sana yardım etsinler, yanında olsunlar. Tamamıyla sahip olamadıklarına odaklanmamaya çalışmalısın, sahip olduğun güzel şeylerin de var olduğunu hatırla! Her zaman gece olmayacak, elbet güneş doğacak! Bu da yakın zamanda olacak.

Hadi inşallah :)

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,955
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
3 vakte kadar!
3 vakte kadar!

'Ben yoruldum hayat, gelme üstüme!' dediğini duyar gibiyiz... Son zamanlarda her şeyi fazla kafaya takmışsın, dolayısıyla hayatın seni fazla yorduğunu düşünüyorsun. Her şeyi kendi başına halletmeye çalışma. Sıkıntını, derdini sevdiklerinle paylaş. Bırak sana yardım etsinler, yanında olsunlar. Tamamıyla sahip olamadıklarına odaklanmamaya çalışmalısın, sahip olduğun güzel şeylerin de var olduğunu hatırla! Her zaman gece olmayacak, elbet güneş doğacak! Bu da yakın zamanda olacak.

Hadi inşallah :)
Bu kadın aynı benim gibi oynuyor =))
hadi inşallah =)))

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,206
54,240

Onu bulunca
Aşk istiyoruz, aşk bekliyoruz... Heyecandan kalbini yerinden çıkaracak, sevmenin ve sevilmenin ne demek olduğunu iliklere kadar hissettirecek biri gelince düzelicez galiba... Sevmek güzel şey tabii, ama yakındır. Sohbetinin aşırı sardığı, sana her anlamda çok iyi gelen biri... Düşüncesi bile ne güzel hissettirdi dimi? Öyle biri girecek ki hayatına, sana hissettirdiği değer her geçen gün seni güzelleştirecek!

İykk hiç bile 😏

Son mesajlar