Etkinlik Nisan ayı Altın üyesi

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,703
88,181
@Çimen tebrik ederim gülüm. ❤
İçimdeki cümleyi buraya yazabilir miyim? İçimden seni siyah yapmak geliyor ama patron beni kovar korkusu var. Beni onun hışmından koruyacağına söz verirsen seni kurucu yaparım 😃

• Haha
  • Alkış
Tepkiler: Yüsra ve Çimen

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
@Çimen tebrik ederim gülüm. ❤
İçimdeki cümleyi buraya yazabilir miyim? İçimden seni siyah yapmak geliyor ama patron beni kovar korkusu var. Beni onun hışmından koruyacağına söz verirsen seni kurucu yaparım 😃
Benim hakkımı ankete sunan kurucu o günden sonra gelmeyerek hismimdan zaten kaçmış durumda 😀 ulaşabilirseniz söyleyin ona korkmasın geçti sinirim 😀 elbet birgün olacam ama bakalım nasıl 😀
Bıraktım bunu onlar düşünsün :zynp:
Teşekkür ederim 😊

Yüsra

Ne mutlu kalbinin hirasını bulanlara...
Sp Kullanıcı
10 Şub 2023
1,921
8,901
Şimdi soru şu forumda daha acemi oldugum icin soruyorum altın üye sadece bir aya özel mi seçiliyor öyle değilse neden mayıs gecti haziran geçiyor seçilmedi
Yada Altın üye birdahaki nisan ayına kadarmi altın üye olarak kalıyor
@Çimenin altın üye olmasından gayet memnunum ama siyah daha yakışır sanki 😁
Aklımda deli sorular yönetim neden uyuyor hayde el cevap 😊😊

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
Şimdi soru şu forumda daha acemi oldugum icin soruyorum altın üye sadece bir aya özel mi seçiliyor öyle değilse neden mayıs gecti haziran geçiyor seçilmedi
Yada Altın üye birdahaki nisan ayına kadarmi altın üye olarak kalıyor
@Çimenin altın üye olmasından gayet memnunum ama siyah daha yakışır sanki 😁
Aklımda deli sorular yönetim neden uyuyor hayde el cevap 😊😊
Katılım olmadığı için o ayda kaldı yılın altın üyesi olarak devam ediyorum 😀 zaten bu bir kere ye mahsus yapılmış benim itirazlarım (zorlamam) sonucu yeniden yapıldı üstelik ankete sunuldu 😡 neyse sakinim ,bencede siyah bana yakışır ama herkesi banlarim diye korkudan ses edilmiyor 😀

Yüsra

Ne mutlu kalbinin hirasını bulanlara...
Sp Kullanıcı
10 Şub 2023
1,921
8,901
Katılım olmadığı için o ayda kaldı yılın altın üyesi olarak devam ediyorum 😀 zaten bu bir kere ye mahsus yapılmış benim itirazlarım (zorlamam) sonucu yeniden yapıldı üstelik ankete sunuldu 😡 neyse sakinim ,bencede siyah bana yakışır ama herkesi banlarim diye korkudan ses edilmiyor 😀
Sen bizim gönlümüzün altın üyeyisin yıllara indirgenemez😍banlamak anladığım kadarıyla kişiyi süreli süresiz foruma girişini engellemek😏 korkmakta haklılar sanırım sen hepimizi süpürürsün forumdan gibi geliyor 😁

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K