Oku-Anla-Yaşa!!!

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,973
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
Müminlerin erkekleri de kadınları da birbirlerinin velîleridir; iyiliği teşvik eder, kötülükten alıkoyarlar, namazı kılarlar, zekâtı verirler, Allah ve resulüne itaat ederler. İşte onları Allah merhametiyle kuşatacaktır. Kuşkusuz Allah mutlak güç ve hikmet sahibidir.

Tevbe süresi 71. Ayet

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Eline saglik bu konu ve yapmis oldugun buna dair o paylasimlar icinde tesekkür ederim spesifikay.

Okumak güzel ve herhangi bir seyde olsun onu anlamakta aynen böyle vede ikisinden güzel olup ve onu yasamak ayri ve agir basiyor bir kere okumak kisi okudugu anlamasi hos ve onu bizzat yasamasida güzel bir sey oluyor.

iste buna ilmi ile amil olmak da denir insanin okuduklarini anlamasindan sonra onu geriye kalan yasamasi olur.

Bir örnek olarak insana düsen o okudugunu anlamak ve mümkün oldugu müddetce onuda yasamak olur ve biriside böyle ise ne ala insan her zaman okudugunu tatbik edebilir mi bilmiyorum ve iste mümkün oldugu müddetce onu yapar ve yapmaya calisir kisacasi o bundan ibarettir.

Son düzenleme:

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,973
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
Eline saglik bu konu ve yapmis oldugun buna dair o paylasimlar icinde tesekkür ederim spesifikay.

Okumak güzel ve herhangi bir seyde olsun onu anlamakta aynen böyle vede ikisinden güzel olup ve onu yasamak ayri ve agir basiyor bir kere okumak kisi okudugu anlamasi hos ve onu bizzat yasamasida güzel bir sey oluyor.

iste buna ilmi ile amil olmak da denir insanin okuduklarini anlamasindan sonra onu geriye kalan yasamasi olur.

Bir örnek olarak insana düsen o okudugunu anlamak ve mümkün oldugu müddetce onuda yasamak olur ve biriside böyle ise ne ala insan her zaman okudugunu tatbik edebilir mi bilmiyorum ve iste mümkün oldugu müddetce onu yapar ve yapmaya calisir kisacasi o bundan ibarettir.
OOvv Ali abim gelmiş hoş gelmiş =)
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
İnsanın gönlünü , çizgisini hatta kendisini bilen insanları gördükçe
daha çok hayata dair umudum artıyor
Allah sayılarınızı artırsın inş

• Beğen
Tepkiler: Ali ve Alperen61

Son mesajlar