Bunu Konuşalım Roma'yı kim yakar..;)

mûstahsen

Sp Kullanıcı
25 Mar 2018
448
2,323
Saat 16 da grubumuzun diger iki takımının maci var..berberlik iyi olurdu, bence İsvicre 2- 1 alır..

Galler - İsvicre

Forumdaki erkekler futboldan anlamıyor..aşikar bilir bu macın sonucunuda..tek rakibi hira olurdu, macı baku de trübünde izleyecegi yönünde rivayetler var..:D

Alperen'e not: sevgdigime mektup yazmak daha kolaymış..kendimi sınav da gibi hissettim..hic sevmem sınavları..:Dp.tesi karaton'a ptt mesaji gelir inşaallah..

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,990
31,637
44
BOLU
İzlemedim maçı C
Saat 16 da grubumuzun diger iki takımının maci var..berberlik iyi olurdu, bence İsvicre 2- 1 alır..

Galler - İsvicre

Forumdaki erkekler futboldan anlamıyor..aşikar bilir bu macın sonucunuda..tek rakibi hira olurdu, macı baku de trübünde izleyecegi yönünde rivayetler var..:D

Alperen'e not: sevgdigime mektup yazmak daha kolaymış..kendimi sınav da gibi hissettim..hic sevmem sınavları..:Dp.tesi karaton'a ptt mesaji gelir inşaallah..
Maçtan anlamadığım doğrudur :)
Ama anladığım bir şey var oda bu Şenol Hoca ile olacak iş değil gibime geliyor.Ha dersen ki kiminle olur onuda bilmiyorum :)

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana

Galler - İsvicre

İsviçre alir gibi geliyor bana bu sefer de 😀 @-Hira- kusumu ozledim ben zaten ya :(

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
60K