Soru/Cevap Şehirlerde muhtarlık sorunsalı

Kenshi

Hafız'ı Kur'an
Sp Kullanıcı
24 Şub 2018
3,283
18,921
BaşkenT..
@Kenshi alt tarafı bir muhtarlık on da bile ne oyunlar dönüyor, desene hayatın her alanında her türlü oyun, dalavere işler mevcuttur,, dileyen istediği gibi oluyor,,

Muhtar ise alnı açık bir şekilde görevine devam eder çok iyi bir yüz ile 🤦‍♀️
Sıkıntı yok yeri gelince doğruları tabiki söylerim 😃
Hiçbir yalan saklı kalamaz kalmamalı 😒

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,321
18,206
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Adam sosyal medyayı çok güzel kullanmış.
Mesela aşağı konutlarda direkteki hoparlörden ezan sesi gelmiyormuş bende ekip çağırdım Ankara'nın bir ucundan. Neyse iki hoparlör patlamış yenisini taktırdım ana merkezi düzelttik. Masrafı eski muhtar verdi artık ezan sesi geliyor.
Bu mübarek adam gitmiş resmini çekmiş "artık ezan sesi geliyor çalışmaya devam yazmış" ula ben yaptırdım onu böyle reklam yapmadım 😂
Yani buna benzer çok şey varmış bende bunları seçim akşamı öğrendim ama iş işten geçti 🤦🏻‍♂️
Bu kesin siyaseti imamoglundan öğrenmiş,bu jadar firildakligi anca o yapar😂

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,802
13,715
Adam sosyal medyayı çok güzel kullanmış.
Mesela aşağı konutlarda direkteki hoparlörden ezan sesi gelmiyormuş bende ekip çağırdım Ankara'nın bir ucundan. Neyse iki hoparlör patlamış yenisini taktırdım ana merkezi düzelttik. Masrafı eski muhtar verdi artık ezan sesi geliyor.
Bu mübarek adam gitmiş resmini çekmiş "artık ezan sesi geliyor çalışmaya devam yazmış" ula ben yaptırdım onu böyle reklam yapmadım 😂
Yani buna benzer çok şey varmış bende bunları seçim akşamı öğrendim ama iş işten geçti 🤦🏻‍♂️
Bizim muhtar oraya da mı gelmiş 🤔
Tarife uyuyor mübarek 😄
Orada oturmuyor. Başkasının işini kendi yapmış gibi görünüyor.

Adam belediyenin bütün faaliyetlerinde var maşaallah.
Google amcaya muhtar remziyi sorun anlatsın 😄

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K