Üye Sözlük SiyahSancakTaR

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Kendisini burda tanidim olgun buldum ve oda o yasinin erebirisi ve bos konusmaz ve zevkinden bir seye gerekmedigi müddetce de karismaz. Bizim acimizdan kendisi bir mütevazi hani söz var alcak gönüllü ol ve sakin alcak olma diye iste oda bu sözün icine girer. Siyahsancaktar harbi ve dobra birisi ve kendini daha cok o tarih ilgilendiriyor ve daha dogrusu onun ilgi alani ilk hetab da tarih olur.O bir osmanli hayrani ve ona sadik olarak bakip ve hareket etmektedir.Cok sukur yüce rabbime burda oldugu süre icinde bir hata veya yanlis gibi bir seyine daha sahid olmus degilim ve yüce rabbim onu var olup daim eylemesi dilegiyle.Yüce rabbim onun o güzel gönlüne göre ona vermesini dilerim.

Strong

Sp Kullanıcı
1 Mar 2018
259
27
Değerli muhterem geldiğim ilk günden beri konularını severek takip ediyorum
seviyeli saygılı dürüst yerini bilen biri iyi ki varsın muhterem iyi ki tanımışım seni

Asi ve Mavi

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
5,702
1,387
burda tanıdım bende herkes gibi kardeşimi
çok beyefendi kibar kırmaktan kırılmaktan çok korkan geri kalan hiç bir şeyden tabiri caizse gözünün gördüğü hiç bir şeyden korkmayan cesur yüreği güzel kardeşimdir o
bir yer bulucak ablasına da böyle insanların olmadığı bir yer :)
ha birde iyi yer kardeşim benim :)
boğazına düşkündür:)
Muhterem kardeşim benim Allah her iki cihandada yüzünü güldürsün inşallah
Allah için seviliyorsun kardeşim sp9

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
çok fazla tanımama rağmen gördüğüm kadarıyla beyefendi çatışmadan,kırmalardan uzak duran ve bunun yanında uzlaşmacı sözleriyle incitmeden seçerek konulara ,insanlara hayırlı sözler hareketler sergileyen bir kardeşimiz,,
tam bir Osmanlı tarih hayranı Rabbim muvaffak kılsın inşallah
Rabbim sayılarını artırsın inşallah,,,
Rabbim seni daha iyi etsin inşallah muhterem kardeşim,,,:)

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Bu muhterem kardeşimin öz kardeşimden bir farkı yok. Yolu güzel yol.inş kaderi de hayatıda güzel olur.hiç bir insanı ayırt etmeden karşılıksız seviyor.emeklerine karşılıksız kalmıyor.seviliyorsun hepte sevileceksin.
Aynı duygularla yürekten seviliyorsun değerli muhterem bilmukabele güzel duyguların için Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah varolasın....

Son mesajlar