Şu an okuduğun kitap hangisi?

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,681
Cevap: şu anda okuduğunuz kitap hangisi?

Masallah ben kendi okudugumu zaman olarak suanda az gördüm ve biz ise günde 1 kac saat kitab okursak ne ala ve neyse sukut edeyim.

ay düşüm

Münzevi..
Sp Kullanıcı
31 Ağu 2017
1,430
847

[h=2]Ya Tarihin Yazmadıkları - Harun Tuncer[/h]
Elinizdeki çalışmanın amacı, tarihimize ve dolayısıyla İslam’ın tarihine adı veya katkısı karışmış birkaç ismi hatırlamak ve hatırlatmak. Bize hayrı dokunanları takdir etmek, ama şerri erişenleri de unutturmamak! Yazarken takınılan üslup zaman zaman akademik olmaktan uzak olabilir; haddizatında ısrarla öyle bir kaygı gütmüş de değilim. Yazdıklarınızın halk tarafından da okunmasını istiyorsanız halkın sevebileceği, kendini yakın hissedebileceği bir üslup takınmalısınız, diyor Ahmed Saib Bey. Evet, yazdıklarım “amatör bir tarihçinin” tarih-biyografi denemeleri; ama yazdıklarımı sadece tarihçiler okusun istemiyorum. Kitapta adı geçen isimlere, vakalara meraklı herkes sıkılmadan, rahat ve keyifle okusun derdindeyim.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,681

Muhassal
Yeni ilmi kelama giris/ismail Hakki izmirli.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,681

Fikih Dersleri/Prof.Dr. Orhan Ceker.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,681

Buna dair simdi bir sey diyecektim ve su acidan bunlar görünüs de iki ayri eser gibi oluyorlar ve oysa ki bunlarin o konulari ayni yani kitab olarak birdirler.

Bu yayin evi tarafindan da basilmis olarak isim den dolayi makul degil ve bunu da o ilk kitab icin diyorum ve sonra ikinci kitab da yazarin ölüm ve vefat tarihi de yanlistir.Ve kitabin ismini mana olarak verme konusunda bir sey de demesemde.

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K