Etkinlik Şubat ayı enleri

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,685
Ali kardeş de derim de... =)) İki gündür tanışmıyoruz... 15 senedir tanışıyoruz, senli benli olduk artıkın."Meşşai" vardı tanır mısın.?Okumadığı, icazetlenmediği bir felsefe kitabı yoktu istisna olarak.
ab-i abisteni kardes onun orasi öyledir diyeyim ve 15 demissin buna evet diyenilirim bizim 2007 den önce hic bir seyimizde yok ve cünkü evde internet denilen sey yok idi ve böyle olunca sanalda, interdeki o seylerde sonradan girp dahil olmus oldum.

Sen peki bir forumda Futbolcu,ikra, Fuzulu,Zarip, 23 Nisan gibi buna benzer birilerinin nikleri vardi ve site sahibide irfan´di biliyormusun bu bizim giripte üye oldugumuz ilk sitelerden biridir.

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,784
8,476
ab-i abisteni kardes onun orasi öyledir diyeyim ve 15 demissin buna evet diyenilirim bizim 2007 den önce hic bir seyimizde yok ve cünkü evde internet denilen sey yok idi ve böyle olunca sanalda, interdeki o seylerde sonradan girp dahil olmus oldum.

Sen peki bir forumda Futbolcu,ikra, Fuzulu,Zarip, 23 Nisan gibi buna benzer birilerinin nikleri vardi ve site sahibide irfan´di biliyormusun bu bizim giripte üye oldugumuz ilk sitelerden biridir.
Anladım Ali Kardeş, nik ismi ne idi site yöneticisinin? Ben hiç kimsenin gerçek adını bilmem, bir iki istisna hariç. Sanal hayattan reale irtifa kaybetmem kolay kolay. =))Bilmiyorum, tanımıyorum... Neyse artıkın, 2, 3 sene yanılma payım oluversin... Futbolcuyu sonraları tanıdım... O sen miydin yoksa, senin kopyan gibiydi yazı ve yorumları. Ama İslami Forum kalmadı ki, var olanlar, ya yerinde sayıyor ha bire, ya da kani arabası gibi bir hızla yol alıyor. Burası "şimdilik" fena sayılmaz. Zaten, buradan başka da hareketli bir forum bilmiyorum. Ölenlerimiz de olmuştur bilemiyorum ki.
Rabb'im ölenlerimize rahmet eylesin.
Hayatta olanlarımıza da, güzel üyelerimize de hayırlı ve uzun ömürler ihsan eylesin... Amin...
Merak ettiklerim de yoktur (sevgisizlik anlamında değil, kontağım olmadığından..)
3 kişiyi merak ediyorum sadece...

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,685
3 kişiyi merak ediyorum sadece.
Sadece bu üc kisiyi mi ve bunlarin ne gibi bir özelligi var.

Burdan zaten 1 kac tane kisiye ulasabildim ve güne bir kac kisi kadar ile de kontak a girebiliyorum sag olsun onlar sever vede sayarim.

istersen bana bunuda o DM den yazip atabilirsin ve bize sonra Face den de ulasabilirsin.

Not olarak sunu diyeyim.

Kimi insanlarda adeta o kapali kitab gibi ve onu acip okumuyunca icindikileri bilemiyorsun ve korkulacak baska söz ile cekineecek hic bir sey yoktur.

Maksad tanismak ve sohbet etmek ise ve sonra akli basinda iki insan ise geriye ne kaliyor ve usul,uslub dairesi icinde sonra böyle bir seye cevaz veriliyor mu mesele bitmistir.

Son düzenleme:

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,784
8,476
Sadece bu üc kisiyi mi ve bunlarin ne gibi bir özelligi var.

Burdan zaten 1 kac tane kisiye ulasabildim ve güne bir kac kisi kadar ile de kontak a girebiliyorum sag olsun onlar sever vede sayarim.

istersen bana bunuda o DM den yazip atabilirsin ve bize sonra Face den de ulasabilirsin.
Özel onlar söylemem... =)) Benim haberim yokken bana meyledenler... Farkına vardığımda da... İş işten çoktan geçmişti... =)))
Bu sayfalarda üzerleri iyice tozlanmış, elbiseleri ziyade eskimiş ve garip ve mahzun nikleri haricinde varlıklarına hiç şahit olmadım... ---)))

Mevsim

Yarışma Birincisi
23 Ara 2017
1,584
10,196
İstanbuL
En iyi bayan üye @Eylül Başak @Tatlı Cadı @sükutu-ezber
En iyi erkek üye @Eymen @FırtınaKıran
En iyi yorumcu @Mizgin_TuRabii @Alperen61
En bilgili /kültürlü @spesifikay @Alperen61 @Eylül Başak
En iyi konu açan @Eylül Başak @sükutu-ezber
En iyi araştırmacı @Karaton @Alperen61