Sağlık Suyun faydaları 💦

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Ekli dosyayı görüntüle 18136

Günde 2 lt su içmenin önemini biliyormuyuz:canbaz:
Eline saglik yapmis oldugun bu hos paylasim icin tesekkür ederim Tatli Cadi kardesim.

Bunlarida bilmiyordum 9 ile on icin bir sey diyemiyecegim ve mümkün olarak düsünebilinir.

Bizler o suyu icmemiz gerektigini biliyoruz ve hergün 2,5 litre olarak ve herkes icebiliyor mu ve biz bazende güne icmiyoruz ve daha dogrusu icemiyorum ve su icmeye alismadigim icin mi ve neden hergün bu kadar su icebilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tatlı Cadı

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
ben zorluyorum içmeye:)İçen içiyo:)İçmekde gerekiyo:)
Abim mesele o zorlanma olmamasi gerekir ve icmemek icin birinin aliskanligi olsa ve sonradanda su icmekte ona zor olabilir ve sende bilirsin cok sonradan bir seye alismak sorun olur ve kimisinide zorda gelir.:)

Kendimden bir örnek vereyim ta o cocukluktan beri az su icerim ve su son zamanimiza kadar ve artik o 2,5 litre ve olmasa 2 litre icmeye hergün calisiyorum ve iste en az 1 kac senedir.

• Beğen

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Zorlaya zorlaya su bana alışıcak ben suya😂
Hep sağlık için abim hep:)
Abisi o suyu tozla da olsa ve hic yoktan icebilsen diyorum ve iste burda az bir tuz ile birazda diger seylerden konulmus iste Türkiyedeki bilirmisin Orolet veya Limon cayi gibi toz var ve sende Tarcini bilirsin ve bununlada su icemezmisin ve ona suya karistiripta.

• Beğen

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Jeden Tag Instanttee mit Pfirsichgeschmack, 400 g, 208823-1
Jeden Tag Instanttee Zitrone, 400 g

Seftalili icecek ve Limonlu icecek ve iste bundan az suya karistirip iciyorsun ve 1 bardak suya 1 yemek kasigi bu tuz ile 0,2 lm e kisacasi.

Son düzenleme:
  • Sevdim

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,600
42,883
Alii abiiii ben suyu zayıflamakk için içiyorum hzhz
Bunları tabiki biliyorum ama içemem şekerli 😂

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Ali abi ben suyu zayıflamak için içiyorumhzhzBunları tabiki biliyorum ama içemem şekerli😂
Abisi ve bizde biliyoruz sekerli ve sende az tat olsun diye icene atip icemen mi diyorum.:)

iste bir suyu tatlandirici gibi düsün sende ve 3 kasik atma bir at 1 litreye veya su bardagina 1 seker kasigi atmak gibi.

• Haha

Son mesajlar