Teşekkür

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,102
4,416
bizlerin yeniden sevgi pınarbayrakgifı efrafında toplanmamıza vesile ve sebeb olduğu için sevgili karatona hepinizin huzurunda TEŞEKKÜR EDİYORUM..121).gif​

emeği geçen herkesede teşekkür ediyorum..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info

Bende forumun tekrar açılması noktasında,teknik destek anlamında hertürlü yardımı sarfeden ve hayli uykusuz bıraktığım@mansur abime. varlığı ile sevgi pınarını anlamlandıran,bir aile ortamı tesis ederek,bu platforma herdaim hayat veren siz değerli dostlara teşekkür eder.kaldığımız noktadan''sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır''şiarı ile,daha iyi,daha güzel çalışmalar yapabilmeyi temenni ederim.

• Beğen

Turan

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
2,092
360
Rabbim güzelliğe hayra vesile olan herkesten razı olsun
Emekleri için teşekkür ederiz kardeşlerimize
Güzel bir geçmişi var buranın, herhalde bir ilk oluyordur böyle yeniden istenilerek, özlenilerek yeniden başlanarak kurulan bir platform
Buraya başka anlam katan güzel yürekler bilirim anlatsam
Mübalağa gelir

Bismillah

• Beğen

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Cevap: teşekkür

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim;burada olmak çok güzelhuh

• Beğen

Zümrüt

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,175
3,301

Emeği geçen vesile olan herkese bende çok teşekkür ediyorum..

Zübeyde bana,forumun tekrar açılacağını söylediğinde nasılda mutlu oldumhuh

Bu forumun ayrı bir yeri var bende..Hep var olur inşAllah..

• Beğen

mümine

Sp Kullanıcı
3 Şub 2017
286
307

Bende çok teşekkür ediyorum başta karaton a sonrasında tüm emeği geçenlere çok ama çok teşekkür ederim Rabbim hepinizden razı olsun
Karaton forumu tekrar açmak istediğini söyleyince çok sevindim bu forum benim icin cok ozel bu forum vesilesiyle çok değerli kardeşlerim oldu inşaAllah yine o güzel günlerdeki gibi güzel yararlı paylaşımlar olur
Niyet halis akibetimizde hayr olur inşaAllah kt:)

• Beğen

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Aynalarımızı Çoğaltalım...

Sokakta elinde bayatlaşmış ekmeği ile hala gülümsemeye çalışan yoksul ve yoksun bir çocuğun yüreğine yüreğimizi açabileceğimiz, sinesinde senelerin derdini yüklenmiş yürüyen, yüzüne yılların çizgileri inmiş bir babanın yanık ciğerlerine ortak olabileceğimiz, bir annenin gözlerinden uzak oğluna gönderdiği gözyaşlarını tutup yüreğinize serpeceğiniz, ebuzzerce bir algılayış ruhunu sunacak bir pencere istiyorsanız Sevgiplatformu Ahalisi ALLAH için Aynalarımızı çoğaltalım..

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,075
teşekkürler kardeşim [MENTION=1]Karaton[/MENTION] a inşallah hayırlı olur hem kendisi hem buraya üye olanlar için gerekse dışardan okuyanlar için,,,

teşekkürler bütün emeği geçen sayın üyelere,,,

bu forum Rabbimizin izniyle bütün herkes için hayırlı olsun inşallah,,,Rabbim herkesi muvaffak etsin inşallah,,,
Rabbimizin rızası içinde güzel,yararlı, faydalı bizler için olur inşallah ,,,

Rabbimizin selamı Allah için adım atanların üzerine olsun inşallah,,,

• Beğen

Son mesajlar