Kişisel U'mut

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,109
Kendi çekimim
IMG_20230811_121632.jpg

Kendi kendine yetmeyi öğren!

Nazını, şımarıklığını, gel/git-lerini Annenden başkası çekmeyecek öğren!

Yersiz isteklerini, üzgün halini, şikayet ettiklerini Annenden başkası tahammül etmeyecek öğren!

Gülerken ağlayan seni, içinde sana huzursuzluk verenleri, yarın için olan kaygılarını anneden başkası anlayamacak öğren!

Bu hayatta yapa yalnızsın kendi kendine yetmeyi öğren!

^^Pelpelik^^

Keep Smile ;)
Sp Kullanıcı
13 Haz 2023
1,212
5,659
Kendi çekimim
Ekli dosyayı görüntüle 40949

Kendi kendine yetmeyi öğren!

Nazını, şımarıklığını, gel/git-lerini Annenden başkası çekmeyecek öğren!

Yersiz isteklerini, üzgün halini, şikayet ettiklerini Annenden başkası tahammül etmeyecek öğren!

Gülerken ağlayan seni, içinde sana huzursuzluk verenleri, yarın için olan kaygılarını anneden başkası anlayamacak öğren!

Bu hayatta yapa yalnızsın kendi kendine yetmeyi öğren!

okuyunca fark ettim benim arkadaşımda, dostumda, kısacası her şeyimde annem olmuş. ağlarken gözyaşlarımı incitmeden silen, yüzüm düşerken gülümsememi sağlayan, hüzünlendiğimde omuzunu uzatan, bir bakışımla içimde neler geçtiğini, ruh halimin nasıl olduğunu anlayan, hem sırdaşım hem derttaşım... anne kızdan ziyade arkadaş gibi.. ablalarımdan çok annemle paylaşırım her şeyimi... bir tek koşulsuz seni dinleyen, saran o.... hele ki anne dizi diye bir huzur var... (konuyu dağıttımsa üzür)

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,109
okuyunca fark ettim benim arkadaşımda, dostumda, kısacası her şeyimde annem olmuş. ağlarken gözyaşlarımı incitmeden silen, yüzüm düşerken gülümsememi sağlayan, hüzünlendiğimde omuzunu uzatan, bir bakışımla içimde neler geçtiğini, ruh halimin nasıl olduğunu anlayan, hem sırdaşım hem derttaşım... anne kızdan ziyade arkadaş gibi.. ablalarımdan çok annemle paylaşırım her şeyimi... bir tek koşulsuz seni dinleyen, saran o.... hele ki anne dizi diye bir huzur var... (konuyu dağıttımsa üzür)
Allah hayırlı ömürler versin başından eksik etmesin 😊 istediğin an yorum yapabilirsin belirli bir konu yok 😊

Son mesajlar