Yapay Zekada Neymiş :)

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,315
29,296
Bir dostum 70 yaşında, bu korona sokağa çıkma yasağından yaka silkiyor. "Yahu, ben yıllardır yürümeye alışmışım evde oturamıyorum, patlıyacağım, sonuçta bir çıkar yol buldum. Bizim evin adresini yazdım cebime koydum. Şimdi epeyce yürüyorum.
Bir zaman sonra polisler çeviriyorlar adımı soruyorlar, bilmiyorum diyorum. Üstümü arayıp cebime koyduğum notu buluyorlar. Notta “dikkat alzaymır hastasıdır “yazıyor ve altında da adresim. Polis arabasıyla eve dönüyorum. Eskiden dönüş yolunu hesaplardım artık o da kalmadı.":) :)

Alıntıdır..

Son düzenleme:

Fuzuli

Sp Kullanıcı
22 Ara 2020
541
1,475
Bu ülkede normal durumda bile ambulans isteyen hatta tedavi sonunda bile ambulans isteyenler var.

• Beğen
Tepkiler: İklil

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,649
13,248
Bu akşam dışarı çıkıp dolaştım biraz yaya olarak. Gözlerim polis, bekçi aradı ama denk gelmedi. Açık ve net dolaşmak için çıktığımı söyleyecektim. Yazacakları cezaya umurum sıfır.

Hiç gerek yok zeka oyunlarına. Cumartesi pazar saat beşe kadar kahveler, kafeler, pastaneler açık ve insanlar oturabiliyor rahatlıkla.
Saat altıda göstermelik dolaşan ekip otosu ve evinize gidin anonsu ile çözülecek mesele değil. Bırakın rahat rahat ölelim!..

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K