Biyografi Yavuz Bahadıroğlu Kimdir?

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,974
31,564
44
BOLU
Endülüse veda,Elveda Buhara,Buhara yanıyor,Sunguroğlu 1-2-3,Cem Sultan,4.Murad,Şirpençe,Mısıra doğru,Çaka Bey,Merhaba Söğüt,Sahipsiz saltanat ilk aklıma gelen tarihi romanlar.
Yolbaşı,Köprübaşı,Keşmekeş sosyal yozlaşmayı anlattığı kitaplardan bazıları.
Yakın dönemde ise resmi tarihe karşı verdiği fikri mücadele kitapları ile ön plana çıktı.Kemalist yalanlar,Tarihin gizli odası,Resmi tarih yalanları,Osmanlı Demokrasisinden Cumhuriyete,Din ve laiklik v.s

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Endülüse veda,Elveda Buhara,Buhara yanıyor,Sunguroğlu 1-2-3,Cem Sultan,4.Murad,Şirpençe,Mısıra doğru,Çaka Bey,Merhaba Söğüt,Sahipsiz saltanat ilk aklıma gelen tarihi romanlar.
Yolbaşı,Köprübaşı,Keşmekeş sosyal yozlaşmayı anlattığı kitaplardan bazıları.
Yakın dönemde ise resmi tarihe karşı verdiği fikri mücadele kitapları ile ön plana çıktı.Kemalist yalanlar,Tarihin gizli odası,Resmi tarih yalanları,Osmanlı Demokrasisinden Cumhuriyete,Din ve laiklik v.s
Dediklerini ve daha fazlasını severek okudum Değerli Üstadım...

Mekânı Cenneti Ala olsun inş...

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,783
8,465
Ben onu ortaokul 1 sayılır, "Sunguroğlu" ile tanımıştım... Sonrasında büyüdük, kitaplardan, sohbetlerden, TV ve Radyo programlarından da iyice tanıdık...

Dinini seven... Milletini seven... Ecdat ve atasını seven... Topraklarını seven... Devletini ve bayrağını seven... Duruşu da asil olan bir Müslümandı... Bildiğim odur...

Rabb'im mekanını, makamını, ahiretini cennet kılsın... Rabb'im, rahmetiyle, merhametiyle muamele eylesin kendilerine... Amin amin...

Son mesajlar