Size Güvenilmediğinde ne yaparsınız?

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,680
Aslında bir sosyal doku araştırma konusu olmalı ama ben foruma yöneltmek istedim bu soruyu Size güvenilmediğinde ne yaparsınız?Sevgi Platformu
Bu soru icin eline saglik tesekkür ettim Qasem. Bunu normal karsilamam gerekmiyor mu ve bu kisiyi kendi haline birakmak veya ona zaman vermek gerekir. Aklen de sayet bu kisiye kendimi gövendirmek istersem kendimi yormak veyahut onuda zorlamak gibi durumun meydana gelme ihtimali var ve buda bir mümkündür.

• Beğen
Tepkiler: Tatlı Cadı

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,680
Size Güvenilmediğinde ne yaparsınız?
Bu sorunun kendisi bile sukut etmek ve düsünmeye sevk ediyor ve iste bazen böyle buna benzer sorular olur ve o kiside birden cevab verip kestirip atamaz bu kisiyi zorlamam ve kendi haline birakmak isterim zamana birakirim bizi taniyip vede oda bir gün güvenir diye bunuda böyle degerlendiririm.

• Beğen
Tepkiler: Alperen61

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,623
87,839
Güvenilir olduğumu düşünüyorum verilecek görevlere bağlı olarak değişir tabii ki. Buna rağmen karşımdakinde tereddüt hissedersem sebebini öğrenirim.
Benden kaynaklı ise ve düzeltebileceğim birşeyse halletmeye çalışırım ama karşımdakinin düşünce sisteminden kaynaklı bir sorun varsa çokta Wi-Fi yani...

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,733
59,756
Genelde güvenirler hamdolsun,, tabii güvenmeyen, tereddüt edenlerde vardır,,, güvenilmese insan ister istemez etkilenir,,
Aslında güvenmeyen güvenmesin ben kendimi biliyorum deyip yola devam etmek lazım,,, 🙃🙃🙃

Güvenmeyenler kendileri bilir,, 😏😏

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K