Sohbet Cacık 🥒

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,864
68,431
İkiside olur benim gibi rendede sürekli elini kesenler doğrama yapsın bence 🤭
Seni hemen elektrikli rende ile tanistirayim, el kesmelerine son :D yuksek alman kalitesi :p
Kendimi pazarlamaci sener sen gibi hissettim hzhz

Sart mi elbette degil ama cok buyuk rahatlik :)
Tarator, mucver, kasar rendelerken vs. Buyuk kolaylik (israf mi bilemem bence degil ben kullaniyorum valla) :D
Bunca mesaj @Eylül Başak tan gelecek linçleri önlemek icin :D
Tefalin de var ama o 2 kati fiyati bak onu demedim bile, bütçeyi dusunuyom tabeee :zynp:
images - 2024-03-19T095952.973.jpeg

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,703
88,192
Seni hemen elektrikli rende ile tanistirayim, el kesmelerine son :D yuksek alman kalitesi :p
Kendimi pazarlamaci sener sen gibi hissettim hzhz

Sart mi elbette degil ama cok buyuk rahatlik :)
Tarator, mucver, kasar rendelerken vs. Buyuk kolaylik (israf mi bilemem bence degil ben kullaniyorum valla) :D
Bunca mesaj @Eylül Başak tan gelecek linçleri önlemek icin :D
Tefalin de var ama o 2 kati fiyati bak onu demedim bile, bütçeyi dusunuyom tabeee :zynp:
Ekli dosyayı görüntüle 43039
Ah Hira ahhhh. Forumun bayanlarını sürekli bir şey almaya teşvik etmekten seni banlayabilirim 😃
Elimde yeteri kadar delil var. Emin olabilirsin 😃

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,864
68,431
Ah Hira ahhhh. Forumun bayanlarını sürekli bir şey almaya teşvik etmekten seni banlayabiliri 😃
Elimde yeteri kadar delil var. Emin olabilirsin 😃
🤣🤣
Siz istiyorsunuzn ki forumda ki bayanlar eziyet ceksin :hyrolmaz: ben onlarin narin ellerine kiyamiyorum kiiii.. pamuk gibi kalsin istiyorum (az sonra el kremi reklami) 🤣🤣

@Tatlı Cadı bak bu rende den al, yazin bi suru salata yaparsin denize nazir balkonda keyif yaparsiniz :D

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K