Sohbet Cacık 🥒

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,703
88,202
Böyle kişiler sağlam bı kamyon çeyizle gelir bereketiyle gelir zaten 😂
Siz öyle sanın... Konforlu yaşama alışmış ve her istediğini alabilecek maddi imkana sahip birisi evlendiği takdirde aynı konfor alanını sağlayamazsanız şayet o evin içinde huzursuzluk asla bitmez.
İki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor artık maalesef. Genç kızlarımızın istekleri bitmek bilmiyor.

EzEL

Sp Kullanıcı
13 Haz 2022
1,825
8,135
Siz öyle sanın... Konforlu yaşama alışmış ve her istediğini alabilecek maddi imkana sahip birisi evlendiği takdirde aynı konfor alanını sağlayamazsanız şayet o evin içinde huzursuzluk asla bitmez.
İki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor artık maalesef. Genç kızlarımızın istekleri bitmek bilmiyor.
artık sistemde genç kızlar kendileride çalışıyor.. kendileri çalışıp evleniyor biriktiriyorlar

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,703
88,202
artık sistemde genç kızlar kendileride çalışıyor.. kendileri çalışıp evleniyor biriktiriyorlar
Çalışana lafım yok. Hatta şimdiki sistemde eşlerin de çalışması hayatlarını daha düzenli yaşıyorlar gibi geliyor.
Birde şimdiki gençler eskiler gibi sert değil. Eşlerinin de yorulabileceğini hesaplayıp tüm ev işlerinde sonuna kadar yardımcı oluyorlar

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,864
68,439
Rendeye baktım ucuzmuş ama bir sürü bulasık cıkar onda ben limonu bile bazen üsenip elime sıkıyom 😃
Sen nasil zenginsin, nasil sosyetedensin ya :D
Kuzum kucuk seyler icin tmm normal renden olsun evde.. ama cok arka arkaya yapacagin zaman pratik oluyo.. misal kabak mucver.. 2 dakka da hazir.. el kol agrimio..
Ayh almaaaa :hyrolmaz:

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,864
68,439
Çalışana lafım yok. Hatta şimdiki sistemde eşlerin de çalışması hayatlarını daha düzenli yaşıyorlar gibi geliyor.
Birde şimdiki gençler eskiler gibi sert değil. Eşlerinin de yorulabileceğini hesaplayıp tüm ev işlerinde sonuna kadar yardımcı oluyorlar
Konuyu dagitionuz biz burda cacik konusuyoz 😃

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,676
43,170
Sen nasil zenginsin, nasil sosyetedensin ya :D
Kuzum kucuk seyler icin tmm normal renden olsun evde.. ama cok arka arkaya yapacagin zaman pratik oluyo.. misal kabak mucver.. 2 dakka da hazir.. el kol agrimio..
Ayh almaaaa :hyrolmaz:
Sanırım ben zengin oldugumun farkına hala varamadım fakir fakir yaşıyom 😂
kabak benim kocam sevmiyor düsünüyorum tarator içinde lazım mı 🤔 pek deil sanki 😃
marul tavvık mısır közbiber yogurt bir salata yapmışım off 😍
enginarı da hep limonla yapıyordum limon portakal un denedim daha güzel oldu ya la 😂 menüler o kadar alaksızdı ki anlatsmam ama cok lezzetliydi 😃
mantar corbası enginar sulu küüffte marul salata bi tabakcıkda tavvıklı pilav 😂😂

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K