Sevgi Pınarı

Eymen

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
27 Ocak 2020
2,732
16,668
Bursa
@Eymen ceyyceyy 🥳
@HayLaz61 coşş🥳
Sizdende bi dinleyelim bakalım
Geldik gittik geldik gittik maşallah hep burdaydınız 😂😂
2008 yılına dayanıyor forum geçmişim. Birkaç forumda bulundum. Yönetici - Adminlik yaptım.
Bir şekilde rüzgar bizi de savurdu bu taraflara... Tutununca bırakılacak gibi değildir burası :)
SP'ye üye oluşum 2009-2010 yılları diye hatırlıyorum. İlk başlarda üye olmamıştım ziyaretçi takılmıştım hep. Çok aktif üyelerinden olmasam da yakinen takip ediyorum.
Forumun inşasında bulunan herkese teşekkür ediyorum.

mRs

ηαѕαяα zєу∂ûη αмяαη
Sp Kullanıcı
16 Şub 2021
717
3,800
∂üηуα∂αη
2019 dan beridir internet ortamındayim. Çok ilgimi, dikkatimi çeken her şeyi çok merak eden biriyim sürekli Google'dan Bir şeyleri araştırırim. Bir konuyu da araştırırken, bir foruma denk gelmiştim. Dışardan misafir üye olarak her şey görünüyordu hiç kayıt olmamıştım nedense. Sonra Türkiye'nin en büyük forum sitesine denk geldim ordan misafir üye olarak hiç bir şey görünmüyor du kayıt olup baktım sonra iki yıl adminlik yaptim. Yaşanmaması gereken absürt konular yüzünden bana haksızlık oldu. Çok kırıldım bu kırılmam soğumama neden oldu daha fazla kalmadım sonra bir bahane ile ayrıldım ordan. Uzun bir süre hiç İnternet ortamına giriş yapmadım bir arkadaşım WhatsApp durumunda Nasara zeydün amran diye bir söz paylaşmıştı çok hoşuma gitti. Google den baktığımda bu foruma geldim. Sözün anlamına bakıp hemen çıkmıştım hiç yorumlara bile bakmamıştım. Sonra bir kaç kez daha karşıma çıkınca kayıt olmak istedim. Dini bir forum olduğunu öğrendim dinine bağlı gerçekten çok iyi ve güzel insanlar var burda yıllardır aynı ortamda çalışıp büyük bir aile gibi. Keşke daha önce karşıma çıkıp kayıt olsaydım iyi ki burdayım iyi gelmişim.

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,922
2011 de bi rahatsızlığım olmuştu, ablam “yeryüzü” nicki ile burdaymış ben bilmezdim. İşte insan hastayken duaya sarılır ya, ablam yaban gülümle konuşmuş konu açmışlar. Hiç tanımadığım insanlar dua ediyor, şifa diliyor vs.
Ablam link attı bak bu dualar senin için diye, eşimde bende çok şaşırdık ve duygulandık🥺
Tabi sonrasında ben “hamuş” ismiyle foruma bi daldım, jiletle kazıyamadılar beni 😂😂😂
Mod /süpermod/ coadmin oldum.
Yukarısı fırtınalı ve soğuktu o yüzden ismimi “ahsen” olarak değiştim.
Çok emek verdik, çok yorulduk, kafa patlattık, kah karatonu küstürüp kaçırdık, kah kendimiz küsüp kaçtık😂😂 Tabi ben forumdan ayrılınca yokluğuma dayanamadığı için forum kapandı🤪🤪🤪
2 sene önce karaton tekrar açıyorum dediğinde hala bu kadar aktif olacağını düşünmemiştim, hatta instası face i twettırı vırtı zırtı varken millet foruma bakmaz dedim ama yanılmışım.
Şimdi gerçek adımla burdayım 😅
Eskisi gibi dikiş tutturamasamda seviyorum burayı🥰🥰

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
Allahımmmm bir hikayenin içinde de olma be @Mystery :D
Anlasıldıgı üzere bu güzel platformla @Mystery vesilesi ile tanıstım :)
Ben ki o zamanlar ele avuca sıgmayan, enerjisi cenesine vurmus, kıpır kıpır bir -Hira- hzhz
Elbette forum gecmisim vardı ama mystery bana her fırsatta bisey bilmedigimi yüzüme vurmayı cok seviyodu :D
Bende niyeyse kabul ediyodum :bilmyrm:
Bi gün gel dedi gittim :D otur dedi kaldım 😂
Ne cok sevmistim eski forumu be :)
Lakin yenisini Sevmekten öte benimsedim :)
SP demek -Hira- demek :D
-Hira- demek SP demek :D
Has yazmisim he :D :ıslık:

Son mesajlar