Sevin Abla Köşesi

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Deli damgası yemek istemiyoruz...
Şimdi desemki evrende yaşayan tek canlı dünyalılar değil, eminim herkes bu manyak ne diyor diyecek :)

Sevgi Platformu / Qasem
Tehlike büyük diyorsun yani. O zaman şöyle yapalım bizi yanlış anlayacakları mesajları sadece biz görelim :)

sevin

Sp Kullanıcı
23 Eyl 2019
64
47
Yine bağlantının talihsizliğine uğradık...
Devam edecez :)

Sevgi Platformu / Qasem
Yo, etmeyeceğiz. :D İyisi mi NASA'dan "daha net" görüntüler talep et lütfen... Ki zaten yıllar boyu "hava balonu" veya "atmosfer gazı" deyip geçiştirdikleri şeylere şimdilerde "UFO" demeye başlamışlar. Yeni planlar var belli ki. Artık yakında sahte bir UFO istilası falan görürsek şaşırmayalım. :)

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Aha sorumu buldum...
Net derdime çare bul.
10 dk dır bağlanmaya çalışıyorum.
Randevu verdiler eve kontrole gelecekler. Ondan önce çözüm bulabilirmiyiz.

:)

Sevgi Platformu / Qasem

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Evet değerli muhterem ;

Kişi yaşadığı gündelik hayatında somut ortam ile iç dünyasındaki fırtınalı hayatı kimi zaman birbirinden ayıramıyorsa ruhundaki yaşam gündelik hayatın önüne geçiryorsa çoğu zaman nasıl bir yol çizmeli

Şimdiden teşekkür ederim :)

Not forum beni iyice psikilojik vaka sanacak ben değil bir arkadaş için :)

sevin

Sp Kullanıcı
23 Eyl 2019
64
47
Evet değerli muhterem ;

Kişi yaşadığı gündelik hayatında somut ortam ile iç dünyasındaki fırtınalı hayatı kimi zaman birbirinden ayıramıyorsa ruhundaki yaşam gündelik hayatın önüne geçiryorsa çoğu zaman nasıl bir yol çizmeli

Şimdiden teşekkür ederim :)

Not forum beni iyice psikilojik vaka sanacak ben değil bir arkadaş için :)
Kişi, kendi kendine konuşmak kadar doğal bir hareketin bile "anormal" olmasından şüphe ediyordu ama hatırlarsak, değil mi? :)

İşte bunları okuyunca da yine "anormal" bir durum göremedim. Şöyle ki; "hayat" denen şey zaten İÇİMİZDE yaşadıklarımızdır. :)

Kalbimizde heyecan ve sevinç olmadan, tüm dünyayı gezsek ne yazar? İçimizde sevgi ve şefkat olmadan, tüm insanlara sarılsak ne yazar? Dışarıda olup bitenler, bizim "yaşadıklarımız" değildir. ONLARA VERDİĞİMİZ DÜŞÜNSEL VE DUYGUSAL TEPKİLERDİR BİZİM "YAŞADIKLARIMIZ".

Tabii şimdi burada daha başka bir durum söz konusu olabilir. Bu kadar az detayla daha fazla yorum yapamıyorum haliyle. Günlük rutini olumsuz yönde etkileyen bir durum varsa, özel olarak ona eğilelim. Onun dışında, "iç dünyanın dışa baskın gelmesi" kesinlikle bir sorun değil. :) Yalnızca, "fırtınalı" kelimesi düşündürücü. O yönde biraz daha detay alabilirsem, daha iyi eğilebilirim konuya.

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Kişi, kendi kendine konuşmak kadar doğal bir hareketin bile "anormal" olmasından şüphe ediyordu ama hatırlarsak, değil mi? :)

İşte bunları okuyunca da yine "anormal" bir durum göremedim. Şöyle ki; "hayat" denen şey zaten İÇİMİZDE yaşadıklarımızdır. :)

Kalbimizde heyecan ve sevinç olmadan, tüm dünyayı gezsek ne yazar? İçimizde sevgi ve şefkat olmadan, tüm insanlara sarılsak ne yazar? Dışarıda olup bitenler, bizim "yaşadıklarımız" değildir. ONLARA VERDİĞİMİZ DÜŞÜNSEL VE DUYGUSAL TEPKİLERDİR BİZİM "YAŞADIKLARIMIZ".

Tabii şimdi burada daha başka bir durum söz konusu olabilir. Bu kadar az detayla daha fazla yorum yapamıyorum haliyle. Günlük rutini olumsuz yönde etkileyen bir durum varsa, özel olarak ona eğilelim. Onun dışında, "iç dünyanın dışa baskın gelmesi" kesinlikle bir sorun değil. :) Yalnızca, "fırtınalı" kelimesi düşündürücü. O yönde biraz daha detay alabilirsem, daha iyi eğilebilirim konuya.
Günlük rutin hayatını iç dünyası birbirine karışması ile bozmakta ruh hali yaşadığı tüm sıkıntıları her anına hatta ve her saniyesine sirayet ettiğinden reel ile mana alemi birbirine girmekte değerli muhterem..

Doktor kalsik tavsiyeden ve ilaçtan başka bişi vermemiş psikologlar da keza öyle..

Cevabınız için yarıca teşekkür ederim :)

Benden bıkmanızdan korkuyorum :)

sevin

Sp Kullanıcı
23 Eyl 2019
64
47
Günlük rutin hayatını iç dünyası birbirine karışması ile bozmakta ruh hali yaşadığı tüm sıkıntıları her anına hatta ve her saniyesine sirayet ettiğinden reel ile mana alemi birbirine girmekte değerli muhterem..

Doktor kalsik tavsiyeden ve ilaçtan başka bişi vermemiş psikologlar da keza öyle..

Cevabınız için yarıca teşekkür ederim :)

Benden bıkmanızdan korkuyorum :)
Olur mu öyle şey? Bıkılacak bir durum yok. :) Aslında, benim en sevdiğim "bıkma" türü, acılarımıza, sıkıntılarımıza doyup, onları yüceltmemeye, gülüp geçmeye başlamamıza sebep olan tür. :) Tabii, bazen sorunlar tamamen çözülene dek buna izin vermeyecek kadar rahatsız edici olabiliyor.

Daha iyi ele alabilmek için, bu konuyu daha iyi anlamam gerekiyor. Ayrıntılı olarak ve örneklerle beraber, özel olarak ilgilenmek isterim. Bekleyeceğim. :)

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Alakanınıza çok teşekkür ederim evet biraz daha kapsamlı haklısınız detaylandıracağım :)
Rabbim razı olsun..

Fatih

Mizahşör
Sp Kullanıcı
20 Nis 2020
244
96
istanbul
Fatih sevini beğendi ' üşenmeden ciddi ciddi cevaplar veriyor tebrikler :alkis:

biri sizin için biri benim için

Sevin kimdir ?

sorum : sinirli agrasif bir yapıdayım ama sadece kendime öyle huy duygu olarak yani kimseye zararım yok
kendimi bildim bileli sanki genetiklerimde var ? bunun değişmesi mümkünmüdür ?
huysuz değilim yani huysuzumdur sen anlamazsın sinirliimdir yine anlaşılmaz
acaba hastalık derecesinde birşey midir ?
hormonal mı ? psikolojik mi ?

Son mesajlar